HALMAR - kontejner SIMON 2

Hodnotilo 8 uživatelů Katalogové číslo: kz1014519

Kontejner SIMON SIMON je kontejner se šesti zásuvkami. Je tvořen z MDF desky a je v bílém provedení.  Celý popis

1 850 Kč
Cena bez DPH: 1 529 Kč
Při platbě předem: 1 832 Kč
1-3 týdny

Zákonná odpovědnost (záruka):

24 měsíců

Kontejner SIMON

SIMON je kontejner se šesti zásuvkami. Je tvořen z MDF desky a je v bílém provedení. Pro svůj praktický úložný prostor se bude hodit do každého dětského pokoje. Lze jej umístit vedle psacího stolu nebo jako odkládací stolek kdekoliv jinde. Využít jej lze také jako praktickou komodu.

kontejner SIMON 2

Klíčové vlastnosti kontejneru:
- váha 22 kg
- záruka 24 měsíců
- 6 zásuvek
- materiál - MDF
- barevné zpracování - bílá
- výška 63 cm včetně koleček

Desky jsou lakované v bílé barvě. Kontejner je vybaven čtyřmi kolečky přispívajícími k jeho snadné manipulaci. Šest zásuvek má, v jejich horní části, pratický otvor pro sadné vysouvání a zasouvání.

Způsob balení:
Kontejner je dodáván v demontovaném stavu a je zabalen do kartonu. Po rozbalení jej složíte do použitelného stavu a to s pomocí návodu, který je součástí balení.

Doručení po České republice a po Slovensku. Zboží doručujeme i do ostatních zemí EU, pro vyčíslení ceny dopravy se prosím obraťte s dotazem na obchod@kancelarskezidle.com. Mimo země EU nedoručujeme.

Záruka
24 měsíců
Výšková nastavitelnost
ne
Hmotnost
22 kg
Šířka
37 cm
Hloubka
41 cm
Zboží je určeno pro
děti
Výška
63 cm včetně koleček
Materiál
MDF
Barva
bílá

Jak ověřujeme a zpracováváme recenze

"Ještě když to tu čtu, možná by bylo lepší se zamyslet nad výměnou dodavatele a ne tu lidem nabízet možnost reklamace, odstoupení od smlouvy a v klidu ten šmejd prodávat dál, když o tom víte. Nejspí první a zároveň poslední nákup u Vás i když židle jsou fajn..."

Kristýna z administrace reaguje na hodnocení:
Dobrý den, ohledně reklamací a odstoupení smlouvy jsme Vás informovali. Váš podnět ale ihned předám dále k prověření.
Pavel
08.10.2021 09:54
"Po složení vypadá celkem dobře. Jinak naprosto nepřehledný návod. Křivě nařezané části. Hrany na sebe nelícují. Kolečka jsou tam jen aby mohl být výrobek dražší, vůbec nedrží v nábytku, tak používáme bez. Vůbec nedoporučuji. Možná byste se měli zamyslet na změnou dodavatele. Měl jsem koupit podobný z Ikei. Mám ho do dětského pokoje a nejsem si jist co vydrží. "

Kristýna z administrace reaguje na hodnocení:
Dobrý den, moc nás mrzí vzniklá situace. Odchozí produkty kontrolujeme pouze namátkově. Nyní můžete buď produkt reklamovat, v tom případě prosíme o vyplnění tohoto reklamačního formuláře, na základě kterého se Vám ozve náš reklamační technik a problém s Vámi vyřeší. https://www.kancelarskezidle.com/reklamace.php?typ=1 Případně, pokud o produkt nakonec nemáte zájem, můžete odstoupit od smlouvy (do 14 dnů, pouze v případě nákupu na fyzickou osobu). V případě vrácení prosím vyplňte tento formulář: https://www.kancelarskezidle.com/reklamace.php?typ=2
Pavel
08.10.2021 09:42
"kontejner odpovídá ceně, do dětského pokoje k psacímu stolu ideální. Jen návod může být čitelnější, byl to pokus omyl :-D"

Kristýna z administrace reaguje na hodnocení:
Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení kontejneru. Jsme rádi, že jste si i přes nepřehledný návod od výrobce poradili a oceňujeme šikovnost!
Lucie H.
26.05.2021 07:28
"opravdu nejhorší věc, co jsem kdy koupil - praská to, nedrží to, strašně, nekupovat!"

Kristýna z administrace reaguje na hodnocení:
Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu. Moc nás mrzí Vaše nespokojenost s produktem. Pokud jste zakoupil na fyzickou osobu, nabízíme Vám možnost odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů. Pokud máte zájem, vyplňte si prosím tento formulář k odstoupení od smlouvy: https://www.kancelarskezidle.com/reklamace.php?typ=2
Radek
22.05.2021 07:13
" nutné převrtat otvory na kolečka nejsou předvrtané otvory pro přišroubování kolejnic k zásuvkám - lamino místy praská"
heureka
29.04.2021 21:09
"Dizajn v poriadku, ale otvory na kolieska boli malé a po nabití koliesok spodná doska praskla, ďalší otvor sme museli zväčšiť. Jedna bočná doska bola poškodená."

Kristýna z administrace reaguje na hodnocení:
Dobrý den, Děkujeme za hodnocení. V případě, že stav došlé stoličky není v pořádku, doporučujeme vyplnit tento reklamační formulář. https://www.kancelarskezidle.com/reklamace.php?typ=1
Marianna
16.04.2021 14:03
"plní účel, spokojenost :)"
Kateřina Hlavinková
11.01.2021 07:44
"Velmi špatný Polský výrobek...bohužel ;-(..Muselo se převrtat 24 otvorů na uchycení pojezdů. Kvalita laminované dřevotřísky=nula, dílenské zpracování=nula. Poláci opět nezklamali. Škoda, že obchod neuvádí, že tento výrobek dováží z Polska, určitě bych neobjednala. "

Kristýna z administrace reaguje na hodnocení
Dobrý den, děkujeme za hodnocení kontejneru Simon 2. Pokud je u produktu nějaký problém, např. produktu nesprávně navrtané díry, doporučujeme každý problém se zbožím řešit přes reklamační oddělení. Pokud jste s produktem nespokojení, lze to vyřešit i přes odstoupení od smlouvy do 14 dnů. U produktu uvádíme výrobce Halmar, pokud si na internetu vyhledáte něco o výrobci, zjistíte, že sídlí v Polsku. Přeji hezký den.
Renata D.
07.12.2020 19:18
nenašel jsem informaci o typu výsuvu. Rolničkový, kuličkový, délka výsuvu? Děkuji za odpověď LL
Lubomír Lubas 23.03.2021 20:54:24
Dobrý den, dotazovala jsem se výrobce, jedná se o jednoduché běžce.
Kristýna z administrace 24.03.2021 10:40:57
Název souboru
Stažení
Simon.pdf
V porovnávači máte    produktZobrazit
Smazat vše
Načítám zboží...
NAHORU
zoom image