Powered by Smartsupp

DXRACER - Herní židle DXRacer OH/FH08/NE

Hodnotilo 28 uživatelů Katalogové číslo: 1035381

Herní židle DXRacer FORMULA OH/FH08/NE     Vychází z první herní židle na světě   Má vnitřní ocelový rám a je ...  Celý popis

7 390 Kč
5 890 Kč
Cena bez DPH: 4 868 Kč
Skladem - více než 10 kusů
Odesíláme 23.07.2024

Nosnost:

130 kg

Zákonná odpovědnost (záruka):

24 měsíců
Akce
Do konce akce zbývá :
Konfigurátor židlík
Vyberte si z variant

Herní židle DXRacer FORMULA OH/FH08/NE

 

Herní židle DXRacer OH/FH08/NE   Vychází z první herní židle na světě
Herní židle DXRacer OH/FH08/NE   Má vnitřní ocelový rám a je super odolná a stabilní
Herní židle DXRacer OH/FH08/NE   Skvělá ergonomie a jedinečný design
Herní židle DXRacer OH/FH08/NE   Stavěná na dlouhodobé sezení
Herní židle DXRacer OH/FH08/NE   Herní doplněk, bez kterého se žádný hráč neobejde
Herní židle DXRacer OH/FH08/NE   Testovali jsme "na vlastní kůži" a prošla na jedničku
Herní židle DXRacer OH/FH08/NE   Více variant a barevných kombinací


Nejdříve byl člověk a hra. Do této dimenze pak vstoupil DXRaceroriginální značka, která sepsala dějiny. První herní židlí na světě byl v roce 2006 právě model Formula, inspirovaný sedadly závodních aut. Celá modelová řada se od něj odvíjí až do současné doby. 

Herní židle FORMULA OH/FH08/NE je z ikonické série Formula, která prakticky definuje svět herních židlí. Je moderní, nadčasová a ergonomická, navržená pro požadavky náročných uživatelů PC, počítačových hráčů, ale i kancelářských pracovníků a manažerů. Díky silnému vnitřnímu ocelovému rámu je stabilní a pevná. Nabízí komfort, bezpečnost, ergonomii sezení a bezkonkurenční design oblíbený po celém světě.


Jsme nejen první, kdo v České republice začal prodávat značku DXRacer, ale i herní židle vůbec.

Herní židle DXRACER pocházejí z oficiální distribuce pro Českou republiku a jsou uzpůsobeny velikostem postav evropských uživatelů. Prodejce zaručuje originální produkt s originálními díly, pocházejícími přímo od výrobce DXRACER. V případě potřeby zajišťujeme také rychlé a jednoduché vyřešení reklamace.Herní židle DXRacer OH/FH08/NE   provedení v kvalitní umělé kůži, snadné na čištění
Herní židle DXRacer OH/FH08/NE   stavěná na dlouhodobé sezení
Herní židle DXRacer OH/FH08/NE   vnitřní ocelová konstrukce, kterou jiné herní židle nemají
Herní židle DXRacer OH/FH08/NE   originální design
Herní židle DXRacer OH/FH08/NE   sklon opěradlo do 150 stupňů pro uživatelskou bezpečnost

 

Herní židle DXRacer OH/FH08/NE   méně doporučená pro osoby nad 180 cm
Herní židle DXRacer OH/FH08/NE
  umělá kůže nemusí vyhovovat každému
 


1
2
3
4
5
6
7
8
9

Klíčové vlastnosti herní židle Formula OH/FH08/NE:

 • herní doplněk, bez kterého se žádný hráč neobejde
 • určená k dlouhodobému sezení
 • vhodná pro typy postav od 155 – 180 cm
 • silný vnitřní ocelový rám
 • sklopný opěrák pro oporu celých zad
 • pevný pětiramenný plastový kříž s plastovými krytkami
 • mechanismus TILT pro nastavení sklonu opěradla až do úhlu 150 stupňů
 • možnost houpání v jakékoliv poloze opěradla
 • nastavení tuhosti houpání dle hmotnosti uživatele
 • kvalitní plynový píst dovážený z Německa, splňující mezinárodní standardy SGS
 • kolečka – polyuretanová, univerzální, pro všechny podlahy
 • 3D nastavitelné područky s měkkým povrchem
 • polštářky pod bedra a pod hlavu
 • nosnost 130 kg

U židle sice uvádíme nosnost 130 kg, na kterou je testovaná a takovou zátěž zvládne, ale vzhledem k jejímu designu a především tvarování sedáku je vhodnější zejména pro uživatele do 100 kg. Nad tuto váhu již doporučujeme větší modely, např. Gladiator, Master nebo Tank.


 

Herní židle DXRacer OH/FH08/NE
"Židle splňuje všechny požadavky,
které jsem očekával "
 
Radek K.

 

Herní židle DXRacer OH/FH08/NE
"Super židle, kupovali jsme synovi
pod stromeček a velká radost.
Pohodlná, nastavitelná výška, poloha
i područky. Součástí jsou i polštářky
od hlavu a za záda, které lze
nastavit dle potřeby. A potvrzuji
"zdravotní účinek", opravdu nutí
sedět rovně a správně."
 
věra
 
 
Herní židle DXRacer OH/FH08/NE
"Velmi pohodlna stolicka urcite sa
oplatilo priplatit"
 
Martin
 

 


Houpací mechanismus TILT a sklon opěradla


Houpací mechanismus u DXRacer Formula umožní houpat se na židli tak, že se naklání celá židle dozadu a zpět.

Houpání
Ovládá se velice snadno, a to páčkou na pravé straně. Stačí ji pouze vysunout do boku a houpání se tím aktivuje. Pokud budete chtít houpání ukončit, vrátíte se do základní polohy. Pravou páčku zasunete zpět a houpání se zastaví. Režim houpání je ideální ve chvíli, kdy si chcete odpočinout, uvolnit se a relaxovat.

Sklon opěradla do 150 stupňů
Je možné ho nastavit v rozmezí od 90 - 150 stupňů pomocí páčky, která je umístěna na pravé straně ve spodní části opěradla. Ovládá se zatáhnutím jako u sedadel v autě. Sklon do 150 stupňů je standardní sklon opěradla. Některé herní židle můžou mít sklon i 180 stupňů, ale tento v žádném případě nedoporučujeme kvůli bezpečnosti, protože hrozí, že by se sedící s židlí převrátil dozadu.

Funkce houpání a náklonu opěradla je přímo dělaná pro sedavé změstnání nebo jakoukoliv sedavou činnost, kdy si díky ní můžete odpočinout a ulevit zádovým svalům. Umožňuje změnu polohy těla a tím zabraňuje ztuhnutí páteře a krku.


Nastavení tuhosti houpání
Jelikož máme všichni nejen různou výšku, ale i váhu, můžeme si nastavit takzvanou „tuhost houpání“, tedy sílu zhoupnutí. Ovládá se otočným šroubem pod sedadlem. Pokud jsme lehčí, tuhost si povolíme. Pokud jsme těžší, tuhost si naopak utáhneme.

Nastavení výšky židle
Stejnou páčkou jako houpání ovládáme i nastavení výšky židle, a to lehkým tlakem nahoru.


Herní židle DXRacer OH/FH08/NE


Herní židle DXRacer OH/FH08/NE

Měkké nastavitelné 3D područky


Pro podporu rukou slouží plastové černé 3D područky, které jsou multifunkční a mají měkký povrch. Ovládají se tlačítky na vnější straně područek a pak samotnými opěrkami. Výška područek od země je 57 – 64,5 cm.

 • do výšky
 • do úhlu  15º
 • dopředu / dozadu

 

Polštářky pod hlavu a bedra


Snímatelné polštářky pro maximální pohodlí, relaxaci šíje a ergonomickou podporu páteře. Jsou z PU kůže a snadno se čistí. Polštářek pod bedra se dá různě výškově nastavit potažením na popruzích.


Herní židle DXRacer OH/FH08/NE

Pevný pětiramenný kříž a univerzální kolečka


Konstrukce židle stojí na pětiramenném nylonovém kříži s plastovými krytkami. Kříž zajišťuje stabilitu celé židle a také její pohyb pomocí pěti polyuretanových koleček, která jsou pevná, tichá a bezpečná. Kolečka mají čep 11 mm a jsou univerzální, tudíž vhodná pro všechny typy podlah.  

Kolečka a písty na výběr
K univerzálním kolečkům nabízíme alternativu - designová kolečka Premium v různém provedení (jedná se o designová pogumovaná kolečka, tichá, bezpečná a též vhodná na všechny typy podlah).
Ke standardnímu pístu, který je už v základu židle, nabízíme alternativu - židlový píst, který zvedne výšku sezení o 5 - 7 cm.

Kolečka písty si vyberete po kliknutí na zelené tlačítko "Vybrat variantu a Koupit".


DXRacer je prémiová volba pro všechny uživatele PC


Židle DXRacer užívají hráči na celém světě včetně těch vrcholových. Jsou zastoupeny na turnajích jako je LCK, UMG, MLG a v Česku také 4GAMES a Mistrovství České Republiky v Počítačových Hrách a HITPOINT FINALs. V Česku spolupracujeme s herní organizací eSuba. Židle DXRacer pomáhají počítačových hráčům k dosažení lepších výkonů a většímu požitku ze hry díky kvalitním materiálům, prémiovému zpracování a ergonomii sezení.


 

Formuli jsme otestovali a odzkoušeli: TOP herní židle pro gamery


O Formuli FH08/NE víme všechno z první ruky. Samozřejmě jsme si ji i sami otestovali, protože zkoušení židlí, které prodáváme, je náš standard. Testovali jsme ji nejen na prodejnách, ale taky v našich kancelářích při práci. Je to bezkonkurenční herní doplněk, perfektně se v ní sedí, snadno se ovládá a skvěle vypadá.

Jelikož je klasická série Formula nejmenší z produkce DXRacer, je vhodná spíše pro menší a střední postavy do 180 cm.

FH08/NE má všechno, co herní židle potřebuje – výbavu, vzhled i čalounění. Potah je z kvalitní umělé kůže, která je pevná a snadná na čištění.

FH08/NE má spoustu skvělých funkcí a doplňků. Jeden z nejlepších nápadů jsou polštářky pod bedra a pod hlavu. Pěkně podepřou záda a krk a dají se různě nastavit podle potřeby. A pokud byste chtěli změnu anebo použít jen jeden z polštářků, bez problémů se dají odepnout.

Samozřejmě tu máme i houpací mechanismus k příjemné relaxaci a odreagování se, a záklon opěradla. Opěradlo se dá se sklopit až do 150 stupňů a my musíme ocenit, že bylo při výrobě myšleno na bezpečnost. Na rozdíl od DXRaceru mají některé jiné herní židle záklon až do 180 stupňů, kde už snadno hrozí převrácení.

Suma sumárum, Formula FH08/NE právem patří mezi absolutní špičku herních židlí, nejen díky své historii, ale také díky svému provedení, designu a výhodné ceně.Shrnutí


Herní židle Formula OH/FD01/N je nadčasová, ikonická židle, která splňuje všechny požadavky na vzhled a funkčnost. Má v sobě tu pravou dynamiku, energičnost a výbornou výbavu. Navíc, oproti ostatním herním židlím disponují židle DXRacer vysoce kvalitní ocelovou konstrukcí sedadla a opěradla.Balení

Židle váží 27 kg a je dodávaná v demontu krabici. Její montáž není nijak složitá. Podle přehledného návodu, který je dodáván v krabici, ji zvládnete sestavit pohodlně sami.

 

Jak na montáž židle?

 1. Po vybalení zasuneme kolečka do ramen kříže (pět otvorů ve spodní části jednotlivých ramen, které jsou určené pro kolečka).
 2. Do otvoru pro píst vložíme píst, který ještě předtím rozpohybujeme.
 3. Na spodek sedáku namontujeme mechaniku (sedák si položte obráceně, aby se vám s ním dobře manipulovalo, nejlépe na nějakou podložku nebo stůl s vyvýšenou plochou).
 4. Na spodek sedáku namontujeme područky.
 5. Do sedáku připevníme opěrák.
 6. Sedák s opěrákem a područkami nasadíme na píst s křížem a kolečky.
 7. Zkontrolujeme, zda jsme všechny šrouby dostatečně utáhli.
 8. Hotovo, můžeme sedět.

 Herní židle DXRacer OH/FH08/NE

Autorizovaný prodejce

Jsme autorizovaný prodejce a výhradní dovozce značky DXRacer a také značky Mercury. Kvalitu židlí jsme tudíž schopní kontrolovat už při výrobě. Garantujeme 100% profesionální i pozáruční servis včetně reklamací.

 

Herní židle DXRacer OH/FH08/NE

Židle si testujeme sami

Testování židlí, které prodáváme, je náš standard. Zkoušíme vzorky vystavené na prodejnách a na našich židlích sedíme i v kancelářích. Své produkty známe do posledního šroubečku. Dokážeme perfektně určit, jaká židle se pro koho hodí a poradíme vám, jak přesně si vybrat. Židle si také sami fotíme a můžeme vám díky tomu předat maximum informací.

 

Herní židle DXRacer OH/FH08/NE

Garance 100% servisu

100% servis zákazníkům pro nás nejsou jen slova. Při nákupu poskytujeme maximální servis a při jakémkoliv problému uděláme vše pro to, abychom ho vyřešili k vaší spokojenosti. Naše výrazná konkurenční výhoda spočívá také v servisu po záruční lhůtě. Pokud by problém nešel vyřešit, nabízíme výhodu v nabídce lepší ceny židle oproti e-shopu.


Doručení po České republice a po Slovensku. Zboží doručujeme i do ostatních zemí EU, pro vyčíslení ceny dopravy se prosím obraťte s dotazem na obchod@kancelarskezidle.com. Mimo země EU nedoručujeme.

Záruka
24 měsíců
Výšková nastavitelnost
ano
Minimální výška sedáku
44 cm
Maximální výška sedáku
51 cm
Hmotnost
25 kg
Područky
ano 3D - již v ceně
Minimální výška
119 cm
Maximální výška
129 cm
Hloubka
sedáku 44 cm
Potah z látky
PU kůže, černo-zelená barva
Potah z kůže
ne
Kříž/kostra
kovový
Mechanika
houpací
Maximální nosnost
130 kg - upřesnění nosnosti najdete v - popisu
Zboží je určeno pro
kancelář, manažery, pro hraní her atd
Průměr čepu kolečka
11 mm
Šířka sedáku
37 cm
Materiál
syntetická kůže
Minimální doporučená výška osoby
155 cm
Maximální doporučená výška osoby
180 cm
Oděruodolnost
82000 cyklů
Barva
černá, zelená
Využití
kancelář, herní židle
Příslušenství
bez posuvu sedáku, područky - stavitelné, s opěrou hlavy

Jak ověřujeme a zpracováváme recenze

"Vynikajúce stoličky do kancelárie. Veľká spokojnosť. "
SWS spol. s r.o.
25.05.2024 23:08
"100%"
BAPEK s.r.o
06.05.2024 09:03
"Doručené zboží v pořádku, nepoškozeno-dobře zabaleno. Montáž cca 20min. Jsem s produktem velmi spokojen - předčilo očekávání, skvělý posez. "
Kamil N.
14.03.2024 14:33
"Židle splňuje všechny požadavky, které jsem očekával "
Radek K.
13.01.2024 12:29
"Židle splnila očekávání. Děkujeme za radu ohledně výběru."
Veronika M.
16.06.2023 07:18
"Hrajou na tom jagušky "
Gabriela B.
29.01.2023 15:40
"Hrajou na tom jagušky "
Gabriela B.
29.01.2023 15:40
"Vpohode zidle, ma mensi sedaci plochu - nemusi byt pro kazdeho + malicko se vykla."

Emilia reaguje na hodnocení
Rozměri židlí uvádíme v parametrech taky doporučujeme před výběrem židle navštívit náš odkaz: https://www.dx-racer.cz/specifikace-serii pomůžeme Vám s výběrem vhodné židle. Pokud se Vám na židli něco nezdá nebo vydává neobvyklé zvuky tak můžete židli reklamovat zde: https://www.kancelarskezidle.com/reklamace.php
Lubos Maxina
30.09.2021 09:42
"super židle"
Karim Klimeš
11.05.2021 14:17
"Syn naprosto spokojený."
H.S.
06.05.2021 16:37
"Brácha je naprosto spokojen."
AK
24.03.2021 17:50
"k"
06.02.2020 17:01
Zobrazit všechna hodnocení
"Po čtvrté židli jsem asi koupil dobře"
Jose
20.12.2019 18:28
"Syn je naprosto spokojen!"
michaela
17.10.2019 11:49
"Super židle :)"
Edge
03.02.2019 13:23
"Super stolička"
Boban
15.01.2019 09:07
"Rýchle dodanie, dobre zabalené. "
Masko
10.01.2019 21:35
"Syn je z židle nadšený. "
Hana
05.11.2018 07:41
"zidle bez chybicky"
h
24.08.2018 10:00
"Super židle...."
HejtyCZE
19.04.2018 20:57
"Fuj Hnus"
SwakeGreen
19.04.2018 20:56
"OP
"
Ponožka
19.04.2018 20:55
"Židle koupená pro syna - 12 let. Ten je z ní nadšený. Pro dospělého je však dle mého názoru moc malá."
Tom
03.04.2017 11:45
"Židli jsme kupovali synovi pod stromeček,moc se mu libí. Je pohodlná, hezká, nastavitelná. Oceňujeme opěrku na hlavu."
Jana
20.01.2017 11:57
"Velmi pohodlna stolicka urcite sa oplatilo priplatit"
Martin
18.01.2017 23:08
"Jsme se židlí velmi spokojen. Posez velmi přijemný a to i přes doporučenou max. postavu 180cm. Při svých 194cm se mi stejně sedí výborně. Bohužel jsem neměl možnost vyzkoušet nabízenout větší židli, ale této rozhodně nelituji. Navíc je o dost designově hežčí ;)"
Žižkin
17.01.2017 18:22
"super židle"
jarek
08.01.2017 20:55
"Super židle, kupovali jsme synovi pod stromeček a velká radost. Pohodlná, nastavitelná výška, poloha i područky. Součástí jsou i polštářky pod hlavu a za záda, které lze nastavit dle potřeby. A potvrzuji "zdravotní účinek", opravdu nutí sedět rovně a správně."
věra
30.12.2016 09:01
Dobrý den, Chci se zeptat jestli jsou k tomuto produktu polštářky v ceně? Přeji hezký zbytek dne Robin
Robin 07.06.2018 16:20:53
Dobrý den, u toho produktu jsou polštářky součástí židle.
Kancelarskezidle.com 12.06.2018 10:10:27
Dobrý den, v roce 2016 jsem koupila Židle DXRACER OH/FH08/NE. Po třech letech každodenního užívání je sedák židle celý odřený a kůže se loupe. Chtěla jsem se zeptat jestli není možné u Vás nechat pouze sedák přečalounit. Samozřejmě bychom si to zaplatili. Jinak je židle naprosto v pořádku a jsme s ní velice spokojení. děkuji Kamila Jirků
Kamila Jirků 25.10.2019 15:22:49
Dobrý den, bohužel přečalouněni neposkytujeme. Mohu Vám nabídnout akorát odkupo nového komplet sedáku. Náhradní podsedák na DXRACER židle serie FORMULA je za cenu 1779,- s DPH. pokud budete mít zájem o objednávku prosím zaslání objednávky do mailu simon.kcuria@kancelarskezidle.com a vystavím za vás jelikož nemáme volně k prodeji na e-shopu. Skladem přímo totožný na Váš model máme. Do mailu dejte FAKTURAČNÍ a DODACÍ adresu + KONTAKT na KONTAKTNÍ OSOBU z důvodu doručení a navedu tedy za Vás. Děkuji a přeji hezký den Zákaznický servis Š.Kučírka
Kancelarskezidle.com 01.11.2019 14:21:54
Dobrý den, mohla bych poprosit o šířku židle včetně područek. Děkuji
Pešová 17.07.2021 12:54:34
Dobrý den, celková šířka je 66,5 cm.
Kristýna z administrace 21.07.2021 08:52:47
jak vysoké jsou područky
Jana Záleská 05.03.2023 09:24:03
Dobrý den, područky v nejnižším bodě 17, vy nejvyšším 25 cm od sedáku.
Martina z administrace 07.03.2023 11:24:36
Dobrý den, kde se dá sehnat náhradní bederní polštářek ve světle zelené barvě ? ten můj je po několika letech v horším stavu a ocenil bych možnost koupit si nový. Děkuji
Honza Richer 03.09.2023 17:14:22
Dobrý den, máme polštářky na sérii Formula pouze v sadě, v případě zájmu nás kontaktujte.
vzorkovna z administrace 04.09.2023 11:07:51
Název souboru
Stažení
Formula obrázkový návod
Formula návod CZ/ENG
Údržba a čištění PU kůže

Herní židle DXRacer OH/FD01/NR látková

Herní židle DXRacer FORMULA OH/FD01/NR látková     Vychází z první herní židle na sv...

Skladem - více než 10 kusů
6 590 Kč 7 250 Kč
-9%
ZDARMA

Herní židle DXRacer OH/FD01/N látková

Herní židle DXRacer FORMULA OH/FD01/N látková     Vychází z první herní židle na svě...

Skladem - více než 10 kusů
6 590 Kč 7 250 Kč
-9%
ZDARMA

Herní židle DXRacer OH/FD01/NG látková

Herní židle DXRacer FORMULA OH/FD01/NG látková     Vychází z první herní židle na sv...

Na dotaz
6 590 Kč 7 250 Kč
-9%
ZDARMA


V porovnávači máte    produktZobrazit
Smazat vše
Načítám zboží...
NAHORU
zoom image