GUMÁRNY ZUBŘÍ - VANA DO KUFRU, SUPERB III. COMBI (2015-) č.290160

Hodnotilo 1 uživatelů Katalogové číslo: 1042227

Vysoce kvalitní vany do zavazadlového prostoru přímo od výrobce. Tyto vany se již nemusí dále upravovat, protože přesně kopírují tvar zavazadlového prostoru.  Celý popis

Zboží může být dodáno i dříve, záleží vždy na aktuálním stavu skladu u výrobce.

569 Kč
Cena bez DPH: 470 Kč
Při platbě předem: 563 Kč
1 - 4 týdny

Zákonná odpovědnost (záruka):

24 měsíců

Vysoce kvalitní vany do zavazadlového prostoru přímo od výrobce. Tyto vany se již nemusí dále upravovat, protože přesně kopírují tvar zavazadlového prostoru. Vysoký obvodový okraj a jednoduchý vzor chrání zavazadlový prostor před nečistotami. Určeno pro typ vozidla: ŠKODA Superb III Combi (2015-) Barva: černá Materiál/Vzor: TPE Fixace: horní podlaha Balení: 1 ks Hmotnost: 1,9 kg

Doručení po České republice a po Slovensku. Zboží doručujeme i do ostatních zemí EU, pro vyčíslení ceny dopravy se prosím obraťte s dotazem na obchod@kancelarskezidle.com. Mimo země EU nedoručujeme.

Záruka
24 měsíců
Hmotnost
5 kg
Zboží je určeno pro
osobní automobily, viz. popis

Jak ověřujeme a zpracováváme recenze

"Vana má jiný rozměr na délku než je potřeba. Je tedy naprosto nevhodná pro tento druh vozu. Materiálově bych hledal spíše neklouzavou gumu, než tentohladký plast. Lhůtu pro vrácení zboží jsem bohužel nestihl. Pro mě to jsou vyhozené peníze."

Kristýna z administrace reaguje na hodnocení:
Dobrý den, moc nás mrzí vzniklá situace. Prosím, pošlete fotky s problémem našemu reklamačnímu technikovi na email radek.sekyra@kancelarskezidle.com, pokud opravdu rozměry nesedí, může Vám to uznat jako reklamaci.
Jan Maňák
28.02.2021 19:31
V porovnávači máte    produktZobrazit
Smazat vše
Načítám zboží...
NAHORU
zoom image