GUMÁRNY ZUBŘÍ - VANA DO KUFRU, SUPERB III. COMBI (2015-) č.290160

Katalogové číslo : 1042227

O produktu:

Vysoce kvalitní vany do zavazadlového prostoru přímo od výrobce. Tyto vany se již nemusí dále upravovat, protože přesně kopírují tvar zavazadlového prostoru. Vysoký obvodový okraj a jednoduchý vzor chrání zavazadlový prostor před nečistotami. Určeno pro typ vozidla: ŠKODA Superb III Combi (2015-) Barva: ...  Celý popis

Zboží může být dodáno i dříve, záleží vždy na aktuálním stavu skladu u výrobce.

Dostupnost:

1 - 4 týdny

Zákonná odpovědnost (záruka):

24 měsíců
569 Kč
Cena bez DPH: 470 Kč
Při platbě předem: 563 Kč

Vysoce kvalitní vany do zavazadlového prostoru přímo od výrobce. Tyto vany se již nemusí dále upravovat, protože přesně kopírují tvar zavazadlového prostoru. Vysoký obvodový okraj a jednoduchý vzor chrání zavazadlový prostor před nečistotami. Určeno pro typ vozidla: ŠKODA Superb III Combi (2015-) Barva: černá Materiál/Vzor: TPE Fixace: horní podlaha Balení: 1 ks Hmotnost: 1,9 kg

Doručení po České republice a po Slovensku. Zboží doručujeme i do ostatních zemí EU, pro vyčíslení ceny dopravy se prosím obraťte s dotazem na obchod@kancelarskezidle.com. Mimo země EU nedoručujeme.

Záruka
24 měsíců
Hmotnost
5 kg
Zboží je určeno pro
osobní automobily, viz. popis

Jak ověřujeme a zpracováváme recenze

"Vana má jiný rozměr na délku než je potřeba. Je tedy naprosto nevhodná pro tento druh vozu. Materiálově bych hledal spíše neklouzavou gumu, než tentohladký plast. Lhůtu pro vrácení zboží jsem bohužel nestihl. Pro mě to jsou vyhozené peníze."

Kristýna z administrace reaguje na hodnocení:
Dobrý den, moc nás mrzí vzniklá situace. Prosím, pošlete fotky s problémem našemu reklamačnímu technikovi na email radek.sekyra@kancelarskezidle.com, pokud opravdu rozměry nesedí, může Vám to uznat jako reklamaci.
Jan Maňák
28.02.2021 19:31

Chcete darovat zboží VANA DO KUFRU, SUPERB III. COMBI (2015-) č.290160, ale nestihli jste jej objednat včas, nebo má delší dostupnost? Darujte tedy dárkový certifikát, zboží pak doručíme na dodací adresu obdarovaného. Upravte si vzhled certifikátu podle příležitosti, k níž je dárek určen, a připište na něj vzkaz pro obdarovaného. Na další stránce můžete certifikát vytisknout a darovat.

Vyberte pozadí:
Vyberte obrázek:
Přizpůsobte si poukaz
Náhled poukazu
gift background
VANA DO KUFRU, SUPERB III. COMBI (2015-) č.290160
V porovnávači máte    produktZobrazit
Smazat vše
Načítám zboží...
NAHORU
zoom image