MAYER - Balanční klekačka ROKKO 1100

Hodnotilo 6 uživatelů Katalogové číslo: 1044438

Balanční klekačka ROKKO O klekačkách se ví, že slouží jako pomocníci při dlouhodobém sezení.  Celý popis

K vyzkoušení na prodejnách:

10 890 Kč
Cena bez DPH: 9 000 Kč
Při platbě předem: 10 781 Kč
cca 2 týdny

Nosnost:

100 kg

Záruka:

36 měsíců
Konfigurátor židlík
Vyberte si z variant

Balanční klekačka ROKKO

O klekačkách se ví, že slouží jako pomocníci při dlouhodobém sezení. Správně by se měla měnit poloha sedu a nesedět strnule v jedné poloze po většinu dne. Při strnulém sezení mohou některé svaly tuhnout a přepínat se, zatímco jiné jsou bez aktivity a tím může docházet k bolestem zad a oslabování zádových svalů. Balanční sezení proto nabízí způsob, jak alespoň několikrát denně (byť krátkodobě) svá záda a svaly aktivovat a posílit a celkově se vyrovnat, aniž bychom museli přerušit svou práci.
 

Balanční klekačka ROKKO 1100

 

Výhody balanční sedačky ROKKO:
- 3D sedák a měkká ochrana spodní lišty, která zabrání poničení tvrdých podlah
- vzhledem ke své pružnosti se dokáže přizpůsobit tělu tak, aby se nepohodlí při sezení snížilo na minimum
- díky změny pozice  umožní roztažení hrudního koše a tím napomáhá bráničnímu dýchání, na které přes den zapomínáme
- umožňuje lepší pohyblivost pánve, trupu a horních končetin, snižuje problémy se ztuhlými rameny a šíjí
- chrání přirozenou, fyziologickou strukturu páteře - zejména v bederní oblasti
- v neposlední řadě chrání přírodu, jelikož je vyrobena z přírodních materiálů a obnovitelných zdrojů, tj. dřevo, vlna, kokos a přírodní oleje

Vhodné pro osoby s výškou 155 - 185 cm.

 

Doručení po České republice a po Slovensku. Zboží doručujeme i do ostatních zemí EU, pro vyčíslení ceny dopravy se prosím obraťte s dotazem na obchod@kancelarskezidle.com. Mimo země EU nedoručujeme.

Záruka
36 měsíců
Výšková nastavitelnost
ne
Minimální výška sedáku
53 cm
Minimální výška
58 cm
Šířka
49 cm
Hloubka
72 cm
Maximální nosnost
100 kg

Jak ověřujeme a zpracováváme recenze

"Nevím, já to obecné nadšení úplně nesdílím. Taková ta starší klasická klekačka mi přijde lepší, navíc je na rozdíl od této nastavitelná - a také nepoměrně levnější. To, že se zde nedá nijak upravit ani nastavit výška, mi přijde jako velká nevýhoda. A je toho víc... Bohužel jsem dala na pozitivní reakce a riskla to, teď však koupě neúměrně drahého kousku nábytku spíš lituji... "

Kristýna z administrace reaguje na hodnocení
Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Mrzí nás Vaše nespokojenost, však již z obrázku je patrné, že klekačka není nastavitelná, jedná se o celek takový, jak je. Tato klekačka je zaměřená na design. Pokud se zbožím nejste spokojená a nakoupila jste na fyzickou osobu, můžete odstoupit od smlouvy přes tento formulář: https://www.kancelarskezidle.com/reklamace.php?typ=2
Jarmila
13.09.2021 17:19
"Jsem spokojená. Dobře se na ní sedí. Možnost střídat sed a klek + houpačka. Záda mi poděkovala, navíc designově velmi zdařilá. Při delším klečení mám trochu otlačené holeně (to by zřejmě bylo z každé klekačky), ale střídám s kancelářskou židlí. Určitě lepší než klasická klekačka. Mohu doporučit."
Veronika
08.07.2021 21:15
"Vyzkoušeno při celodenním sezení a jsem spokojena. Splňuje více než jsem očekávala. Díky tomu, že se má ve spodní části houpačku jí lze napolohovat do jiných pozice - lze na ní klečet, sedět a i se houpat a tím si ulehčit od strnulého sezení. "
Martina
09.04.2021 17:46
"Designovy kousek do interieru, ktery rozbije kancelarskou sed svym netradicnim vzhledem. Ergonomicky bezvadna vec, ktera umozni prijemne posezeni s rovnymi zady, respektive moc nedovoli se hrbit a jinak se krivit, jako klasicka kancelarska zidle. Sice me obcas boli kolena, ale asi je dobre typy sezeni obcas stridat. Vrele doprucuji! "
Kamila
07.02.2021 08:03
"Perfektní i pro dlouhodobé sezení u PC. Přirozeně narovná záda oproti kancelářským židlím i křeslům. "
Jan Ureš
04.08.2020 21:57
"Skvělá, pružná, umožňuje pohyb nejen "houpací" ale i do stran. Střídání sezení s klekem i bez (jako na běžné židli) ale nikoliv strnule, nýbrž stále "v pohybu". Doporučuji pro celodenní kancelářské práce. Navíc designový vzhled, každého zaujme...."
Ivi
15.07.2019 09:57
Název souboru
Stažení
nest-navod-k-udrzbe-drevenych-a-calounenych-casti_5062.pdf
V porovnávači máte    produktZobrazit
Smazat vše
Načítám zboží...
NAHORU
zoom image