"+ som spokojná s nákupom"
heureka
25.11.2021 11:56
"S výrobkami čo sme si objednali sme spokojní.
Ďakujeme!!!
+ Ľahká manipulácia, výhodné riešenie v malých priestoroch., Stoličky sú veľmi ľahké a dobrá manipulácia . Sedenie v pohode."
heureka
20.09.2021 17:28
"+ Jednoduchá montáž, pohodlné sedenie, ľahká"
heureka
06.09.2021 07:38
"+ Lahučká stolička"
heureka
31.08.2021 07:05
"Príjemná,ľahko sa s ňou manipuluje..."
heureka
25.07.2021 07:07
"Dobrá cena a kvalita ďakujem."
heureka
28.06.2021 12:12
"+ Jó"
heureka
23.06.2021 07:04
"Spokojnosť."
heureka
21.05.2021 02:56
"pekné, ľahké, presne podľa mojej predstavy"
heureka
05.05.2021 07:11
"+ Spokojnist"
heureka
17.04.2021 08:22
"Ok kvalita,cena, pristup"
heureka
12.04.2021 16:18
"+ Velmi spokojny"
heureka
25.03.2021 10:10
"Ľahká montáž, pohodlné a ľahké"
heureka
19.03.2021 09:13
"+ Pekny vzhlad latky v sivom prevedeni, Dobra povrchova uprava
- Slaby kovovy material nohy sa ohybaju posobi to ako by sa to co chvila malo rozpadnut a spoje vrzgaju po dotiahnuti casom zase."
heureka
07.03.2021 19:02
"pohodlne sedenie"
heureka
17.02.2021 11:10
"v cenovej relácii dobra kvalita"
heureka
27.01.2021 17:39
"Cena zodpovedá kvalite"
heureka
24.01.2021 08:26
"+ pri stole dobré ukážu
- trochu tvrdšie pri dlhšom sedení"
heureka
16.01.2021 14:11
"Za tu cenu sa ešte dajú, ale druhý krat by som si ich už nekúpila, radšej by som si priplatila a kúpila kvalitnejšie .
+ Vzhľadovo veľmi pekne stolicky, Cena
- Sedadlo sa docela rýchlo vysedí,potom je tvrdé, Stoličky sú ukončené plastovými koncovkami,ktoré sa za chvíľu doslova rozpadnú"
heureka
12.01.2021 08:22
"+ Su pekne lahke vyhoda je ze maju potah z latky a pacili sa aj druhym"
heureka
30.12.2020 08:44
"+ Cena"
heureka
28.12.2020 14:46
"+ rýchlosť dodania"
heureka
25.12.2020 09:40
"- slabší materiál"
heureka
08.12.2020 22:06
"+ krásne, pohodlné, ľahké, také som si predstavovala"
heureka
20.11.2020 12:20
"+ Ľahké stoličky"
heureka
18.11.2020 07:50
"objednané a doručené stolička splnili moje požiadavky a očakávania, sú ľahké a pohodlné, až na farbu - inzerovaná bola béžová a na doručenom tovare bol poťah viac sivý než béžový"
heureka
14.11.2020 13:39
"Veľmi príjemná a pekná stolička, perfektne nám sadla do bytu. Je veľmi ľahká a jednoducho sa s ňou manipuluje. Dobre sa na nej sedí.
+ Jednoduché zloženie, Veľmi pekný dizajn a pohodlné sedenie, Ľahká a pevná, Pekná štruktúra látky
- Nebol pribalený návod na zloženie stoličky, Pri sedení chrbtová časť stoličky šuští, pravdepodobne od novoty, dúfam že sa to časom zmení"
heureka
28.10.2020 09:17
"+ Rýchle dodanie"
heureka
24.10.2020 07:43
"+ Jednoducha montaz"
heureka
23.10.2020 08:05
"+ stoličky"
heureka
11.10.2020 16:35
"Produkt je pohodlný, došiel bez poškodenia a v takej forme v akej som si ju objednala"
heureka
27.09.2020 08:29
"+ elegantné, len dúfam, že tie nožičky, kedže nie sú masívne vydržia
- žiadna"
heureka
18.09.2020 07:22
"pomer cena - kvalita, spokojnosť"
heureka
31.08.2020 08:34
"Farba stolicky velmi pekna. Cena zodpoveda kvalite,inak dobra pohodlna stolicka."
heureka
13.08.2020 09:23
"Stolička sa mi zdá moc ľahká a mrzí ma že nebol vzorkovník čalúnenia na predajni. Inak cena vz kvalita fajn, aj stabilná je dostatočne."
heureka
23.06.2020 07:41
"Zatial nemame dodany tovar. Je dost dlha cakacia doba"
heureka
07.06.2020 12:45
"+ Som spokojny"
heureka
23.05.2020 14:37
"+ Pekná farba poťahov."
heureka
21.05.2020 20:53
"+ poťah - látka sú podľa predstáv
- konštrukcia stoličky nie je dosť pevná pre ťažšiu váhu, asi dlho nevydrží"
heureka
20.05.2020 07:15
"Podľa očakávania"
heureka
18.05.2020 07:10
"- Nieže by som celkom neodporúčala, ale:, Jeden z "podsedákov" bol akoby dlhšie nezabalený pohodený voľakde v sklade, špinavý a spodok smrdel. 3 boli v poriadku. A mohli by ste rátať aj s tým, že si stoličky bude skladať sama žena, keď si ich objednala a pridať aj návod. Pri prvej som sa trochu natrápila. Ináč som spokojná."
heureka
12.05.2020 17:47
"+ Vysoké operadlo, takže pri sedení sa dá pohodlne sedieť a nebolí chrbát"
heureka
01.05.2020 13:14
"+ Lahka montaz, pevne, farba na obrazku sa nelisila od skutocnosti"
heureka
23.04.2020 07:14
"žiadna
+ veľmi pekné"
heureka
18.04.2020 10:49
"Stolicka je lahka , obrazok skresluje farby trosku iny otien sedej ako som ocakavala no nevadi. Prekvapili ma nozicky nie su take pekne kovove. Inak splnaju ucel . Pomer kvalita cena -super!"
heureka
16.04.2020 07:50
"+ Vyhoda"
heureka
21.01.2020 07:43
"Za tú cenu v pohode stolička. Jednoduchá."
heureka
18.01.2020 10:42
"Nakoľko bol tovar v demonte, bolo zložitejšie, resp. fyzicky náročnejšie dotiahnutie šróbov. Je potrebná väčšia sila alebo mať poruke nejakého siláka ;) tovar každopádne zodpovedá cene."
heureka
06.01.2020 11:23
"super
+ ok"
heureka
02.01.2020 21:51
"stolicky su lahucke.splnili ocakavanie."
heureka
01.01.2020 06:52
"+ Stoličky sa mi pačia, Dobre sa na nich sedi"
heureka
31.12.2019 08:49
"+ Za nízku cenu pekný tovar, ľahké"
heureka
27.12.2019 09:25
"+ stablna"
heureka
26.12.2019 08:38
"Kvalita cena a rýchlosť dodania super"
heureka
24.11.2019 13:14
"+ Velmy dobre pacy vele rodine"
heureka
06.11.2019 21:21
"+ Dobré operadlo na chrbát, pohodlné sedenie pri stole"
heureka
06.11.2019 12:49
"+ Produkt bolo treba svojpomocne montovat."
heureka
03.11.2019 18:44
"Celkovo sme spokojni, uvidime kolko vydrzia.
+ Pekny dizajn, eko koza, Jednoduche skladanie
- Chybal navod, ale da sa zvladnut aj bez toho, no podla zakona musi obsahovat navod"
heureka
03.11.2019 10:30
"+ Cena dobra, kvalitný výrobok, rýchle dodanie"
heureka
30.10.2019 07:43
"+ Stolicky sú pekné,
- Kvalita je slabsia. Stolicky nie sú masívne."
heureka
15.10.2019 08:25
"+ super"
heureka
19.09.2019 09:18
"Jednoduchá montáž, dobrá kvalita. Stolička vhodná na každodenné používanie.
+ Dobrá cena , kvalita tiež dobrá. Montáž jednoduchá.
- Žiadna."
heureka
13.09.2019 12:56
"Stolička sa rýchlo zosedí,je potom tvrdá."
heureka
11.09.2019 15:36
"Stolička je jednoduchá, ale veľmi elegantná, dobre sa hodí do modernejších priestorov."
heureka
31.08.2019 10:08
"+ Pekná farba, Ľahká stolička, Ľahko sa zmontuje"
heureka
11.07.2019 10:36
"+ Jednoducha prijemná stolička"
heureka
13.06.2019 19:48
"Veľmi pekne prevedenie moderný dizajn som veľmi spokojný."
heureka
28.05.2019 18:03
"+ Este som ich nevidel, lebo som este nebol z prace doma"
heureka
20.05.2019 21:44
"Pekné , pohodlné , ľahučké , jednoduchá montáž , výborná cena - Max. spokojnosť"
heureka
30.04.2019 00:59
"+ Ľahká"
heureka
23.04.2019 09:37
"Stolička bola presne taká aká bola na obrazy."
heureka
13.04.2019 11:34
"Dobre sa na stoličkách sedí a sú praktické...
- Jedna šedá stolička sa kníše,je zle zvarená"
heureka
11.04.2019 14:47
"+ stoličky sú pekné, ľahké"
heureka
22.03.2019 09:06
"Ochota"
heureka
24.02.2019 08:40
"+ Pekné stoličky, dizajn aj kvalita. Za tú cenu sa oplatili kúpiť :)"
heureka
24.01.2019 06:38
"+ pevná, lacná
- na spodku nôh, nie je ochrana /poškriabanie podlahy/"
heureka
01.01.2019 21:39
"Ekokoza ma nadych do ruzova. Jedna stolicka ma o 0,5 cm kratsiu nozicku."
heureka
23.12.2018 20:17
"Odporúčam"
heureka
23.12.2018 12:51
"- ...že sú v demonte,ináč ok"
heureka
10.12.2018 13:06
"+ Ľahká a rýchla montáž"
heureka
28.11.2018 10:02
"celkový dojem je výborný, sú veľmi pohodlné na sedenie
+ pekný vzhľad za dobrú ceny, dobre sa na nich sedí, ľahké
- nohy žiaľ nie sú z dreva, iba tak vyzerajú... sú kovové"
heureka
18.11.2018 20:31
"+ Zatual spokojna"
heureka
28.10.2018 16:20
"+ nizka cena
- farba je podstatne svetlejsia ako na obrazku / namiesto svetlej sivej takmer biela/"
heureka
16.10.2018 23:15
"- Jedinú výhradu mam že na jednej stoličke bol sedak celý špinavý"
heureka
28.09.2018 10:55
"+ Super cana aj kvalita"
heureka
28.07.2018 10:16
"+ Cenova dostupnost"
heureka
15.07.2018 20:13
"Lahka stolicka nenarocna na montaz pohodlne defense."
heureka
10.07.2018 09:28
"Trochu nekvalitne vyrobené kedze chybali diery na skrutky co drzia stolicku dohromady.
+ Tak ako na obrázku vyobrazenie, Dobra cena"
heureka
09.07.2018 09:37
"vzhľadom na veľmi nízku cenu výborná kvalita, stolička je mäkká, pevná, dobre vypracované sedadlo s opierkou, ľahko sa skladá"
heureka
25.06.2018 06:38
"Pohodlná stolička do kuchyne, má veľmi malú hmotnosť a preto je ľahko prenositeľná kamkoľvek
+ Veľmi malá hmotnosť stoličky, Pohodlné sedenie, Dobrá cena
- Zatiaľ nič"
heureka
25.05.2018 13:01
"+ nízka cena"
heureka
08.04.2018 09:45
"+ Pekny dizajn, Lahka, Pomerne dobre sa na nej sedi
- Vypln chrbtovej opierky je z takeho cudneho materialu, ze to pri kazdom pohybe zasusti."
heureka
05.04.2018 09:06
"+ Pekny dizajn, Lahka, Pomerne pohodlne sedenie
- Vypln chrbtovej opierky je z takeho cudneho materialu, ze to pri kazdom pohybe zasusti."
heureka
05.04.2018 08:57
"pekné prevedenie"
heureka
19.02.2018 13:17
"+ - komponenty stolicky vyzeraju byt lahke, ale dostatocne silne..., - vdaka ciernej farbe a ekokozi budu dobre osetrovatelne
- montaz je trocha problem, pretoze sedak nema zospodu predpripravu na spojenie s kovovou kostrou (nejaku kovovu listu) a je treba zospodu vrtat srubku rovno do sedaka, tak dufam, ze mi po case neskonci koniec tej srubky cez ekozu v zadku.... verim, ze manzel to uz nejako poriesi...ale ja sa to pre tuto skutocnost zmontovat neodvazim...."
heureka
27.11.2017 11:39
"Nákup na tempo Kondela vrelo odporúčam majú naozaj kvalitné produkty za super ceny v porovnaní s inými internetovými obchodmi.Som 100%-tne spokojná a určite budem naďalej nakupovať v tomto e-shope
+ Cana, Kvalita, Rýchle dodanie, Super komunikacia
- Žiadne"
heureka
27.10.2017 11:32
"+ Materiál je ľahko umyvateľný"
heureka
26.10.2017 17:35