Powered by Smartsupp

MERCURY - kancelářská židle ARIES JNS-701, černá W-11

Hodnotilo 14 uživatelů Katalogové číslo: 1046039

Výborná ergonomie   Kvalitní mechanika   Nadčasový design   Židle je z 97 % recyklovatelná   Vhodná pro osoby ...  Celý popis

kancelářská ARIES JNS-701, šedá W-50
šedá W-50
Na dotaz
11 290 Kč
Cena bez DPH: 9 331 Kč
Skladem - více než 10 kusů
Odesíláme 23.07.2024

Nosnost:

150 kg

Záruka:

36 měsíců
Konfigurátor židlík
Vyberte si z variant
"Vytuněná kancelářská židle, která je konstrukčně velmi kvalitní, designově zajímavá a díky své výbavě (posuv sedu, výšková nastavitelnost, 3D područky a další) nabízí skvělou ergonomii, a je tak ideální pro dlouhodobé sezení. Z hlediska nastavitelnosti prakticky všeho, patří k našim nejprodávanějším židlím v této cenové kategorii."

Kancelářská židle ARIES JNS-701, černá W-11kancelářská židle ARIES JNS-701, černá W-11   Výborná ergonomie
kancelářská židle ARIES JNS-701, černá W-11   Kvalitní mechanika
kancelářská židle ARIES JNS-701, černá W-11   Nadčasový design
kancelářská židle ARIES JNS-701, černá W-11   Židle je z 97 % recyklovatelná
kancelářská židle ARIES JNS-701, černá W-11   Vhodná pro osoby od 160 cm do 200 cm
kancelářská židle ARIES JNS-701, černá W-11   Otestováno několik měsíců v naší kanceláři a obstála fantastickyDesignová kancelářská židle JNS-701 v kvalitním ergonomickém provedení je čalouněná prodyšnou, vysoce odolnou síťovinou, což umožňuje vzdušnost sezení a příjemný komfort. Židle disponuje výškově a úhlově nastavitelnou opěrkou hlavy, posuvem sedáku a vysoce moderním, až nadčasovým designem. Díky možnosti individuálního nastavení opěrky hlavy a výšky sedu a opěráku je židle vhodná pro osoby od 160 cm do 190 cm. Tato nadčasová židle dodá vaši kanceláři šmrnc. Vyzkoušejte jednu z nejprodávanějších síťovaných židlí značky Mercury.
 


Tato kancelářská židle je z 97 % recyklovatelná a rovněž splňuje i přísné BIFMA testy ohledně standardů bezpečnosti nábytku, trvanlivosti a udržitelnosti.


Jsme přímí dovozci této židle, takže jsme schopni kontrolovat její kvalitu už přímo ve výrobě.
kancelářská židle ARIES JNS-701, černá W-11   Jedna z našich nejprodávanějších síťovaných židlí
kancelářská židle ARIES JNS-701, černá W-11   Jednoduché ovládání nastavení
kancelářská židle ARIES JNS-701, černá W-11   Skvělá ergonomie
kancelářská židle ARIES JNS-701, černá W-11   Kvalitní a pevné materiály
kancelářská židle ARIES JNS-701, černá W-11   Posuv sedáku až o 5,5 cm
kancelářská židle ARIES JNS-701, černá W-11   Vhodné pro osoby vysoké od 160 do 200 cm

kancelářská židle ARIES JNS-701, černá W-11   Podhlavník lze nastavit pouze výškově

 


kancelářská židle ARIES JNS-701, černá W-11
"Výborná kancelářská židle. Velmi pohodlné sezení i po delší dobu. Škoda té nemožnosti korekce hloubky hlavové opěrky. To je tak jediné, co by se dalo vytknout. I tak za plný počet. Sezení zdar."


Vilém Ulip

kancelářská židle ARIES JNS-701, černá W-11
"Nemohl jsem vybrat lépe. Všem, kteří sedí 8 hodin denně v kanceláři u počítače, vřele doporučuji."

DAJVO s. r. o.
kancelářská židle ARIES JNS-701, černá W-11
"Pohodlná, ergonomická stolička so širokými možnosťami individuálneho nastavenia. Jednoduchá obsluha nastavovania, Vzdušný sieťovinový materiál. Montáž bola jednoduchá .Dúfam že mi bude dlho oporou!"

voestalpine Slovakia, s.r.o.

 

Klíčové vlastnosti kancelářské židle JNS-701
 

nosnost 150 kg
• moderní design
kvalitní ergonomie
• univerzální kolečka 65 mm, čep 11 mm
• pětiramenný hliníkový kříž
• 3D područky (nastavitelné nahoru/ dolů, dopředu/ dozadu, úhlově)
posuv sedu až 5,5 cm
• výškově a úhlově nastavitelná opěrka hlavy
• samonosná síťovina
• otěruvzdornost síťoviny je 100 000 cyklů Martindale
vhodné pro osoby od 160 cm do 200 cm
• synchronní mechanismus s vícebodovou aretací vč. horizontálního posuvu sedáku

• veškeré prvky na ovládání výšky, aretace, posuv sedáku na pravé straně vedle sedáku hezky u sebe - snadná manipulace

1
2
3
4
5
6
7
8 Mercury Aries JNS-701

 

Nastavení "na tělo"
 

Židle ARIES JNS-701 nabízí spoustu možností nastavení (nastavení výšky sedu, výšky židle, područek, hlavové opěrky a hloubky sedu) a je tak schopna vyhovět široké škále uživatelů.

Výšku sedu regulujeme pomocí plynového pístu, který se jednoduše a prakticky ovládá páčkou na pravé straně sedadla.


• pro snížení výšky sedu lze vybrat malý křeslový píst (snížení sedu o cca 4-6 cm).

 

 

Ergonomické opěradlo pro správnou oporu zad
 

Ergonomicky tvarované, výškově nastavitelné opěradlo je ve spodní části klenuté a tvoří tak bederní opěru.  Spolu s širokým sedákem je čalouněné prodyšnou, samonosnou síťovinou. Kvalitní prodyšnou síťovinu oceníte zjeména v letních měsících.

kancelářská židle ARIES JNS-701, černá W-11

 

kancelářská židle ARIES JNS-701, černá W-11 

Hloubkový posuv sedáku
 

Pohodlný síťovaný sedák nabízí i možnost hloubkového posuvu a to až o 5, 5 cm. Posuvem sedáku si zvětšíme nebo zmenšíme sedací plochu židle. Díky možnosti individuálního nastavení hloubky sedu lze židli využít pro více uživatelů.

Posuv sedáku se ovládá jednoduše, prostřední páčkou, na pravé straně sedáku.

 


Opěrka hlavy a 3D područky
 

Součástí židle je rovněž výškově nastavitelná hlavová opěrka a 3D područky – nastavitelné do výšky, do úhlu a dopředu, dozadu.
 

kancelářská židle ARIES JNS-701, černá W-11


Stabilní hliníkový kříž
 

Konstrukce kancelářské židle JNS-801 stojí na stabilním hliníkovém kříži, jehož součástí je pětice univerzálních koleček, které zajišťují snadnou a plynulou mobilitu po prostoru.

Jako alternativu k plastovým kolečkům nabízíme pogumovaná kolečka na tvrdé podlahy (parkety, plovoucí podlahy, vinyl, atd.) nebo designová kolečka. Náhradní příslušenství si můžete vybrat po kliknutí na tlačítko "Koupit".
 


 


 

kancelářská židle ARIES JNS-701, černá W-11
Synchronní mechanismus
 

Synchronní mechanika je navržena tak, aby se sedadlo a opěrák pohybovaly současně v určitém úhlu a zároveň kopírovaly pohyb zad uživatele. Mechaniku lze také ve vyhovující poloze zaaretovat (zablokovat). Díky takovéto synchronizaci se židle stává dokonale ergonomickou a podporuje tak aktivní a dynamické sezení a zabraňuje jednostrannému zatížení těla.


Součástí většiny synchronních mechanik je také šroub, pomocí kterého docílíte tzv. nastavení protiváhy (tuhost pohybu mechaniky v závislosti na hmotnosti uživatele), tedy, jak těžce se na židli můžete houpat. Pokud máte větší hmotnost, je potřeba šroub utáhnout, aby vám mechanika poskytla adekvátní oporu. Máte-li menší hmotnost, je naopak potřeba mechaniku povolit, abyste se na židli vůbec mohli houpat. Možnost nastavit si tuhost pohybu dle individuálních preferencí zajišťuje optimální podporu a komfort během dlouhého sezení.

Celkově můžeme říci, že synchronní mechanika je skvělou volbou pro každého, kdo tráví dlouhé hodiny u stolu, v kanceláři nebo doma, a potřebuje ergonomické řešení pro správné sezení a pohodlí během práce.

U židle JNS-701 jsou
veškeré prvky na ovládání výšky, aretace, posuv sedáku jsou umístěny na pravé straně vedle sedáku hezky u sebe.

Synchronní mechaniky udržují tělo ve správné poloze, ulehčují páteři a je tak velká pravděpodobnost, že díky ní předejdete bolestem zad a dalším zdravotním problémům. Synchronní mechaniky jsou díky své výbavě určeny k dlouhodobé náročné kancelářské práci. Pro dlouhodobé sezení nabízíme i jiné alternativy z rodiny našich židlí JNS.
 


Otestovali jsme "na vlastní kůži"
 

Chceme vám podat co nejkompletnější informace o produktech, které nabízíme, a proto zkoušíme naše židle „na vlastní kůži“. Na vybraných židlích sedíme i v kanceláři a díky tomu, že máme možnost si židle „osedět“ lépe pak umíme říct, pro koho je jaká židle vhodná.

Kancelářská židle JNS patří k tomu nejlepšímu co pod naší značkou Mercury můžeme nabídnout. JNS-701 je vyrobena z kvalitních a pevných materiálů, které jsou zárukou dlouhé životnosti, a je tak vhodná pro dlouhodobý kancelářský provoz, protože prostě vydrží. Židli zapůjčujeme na vyzkoušení i do firem a máme velmi dobré ohlasy.

ARIES JNS-701 jsme tedy také vyzkoušeli za provozu i my a super! Tím, že nabízí různé možnosti nastavení může židli používat více uživatelů najednou. Každý si ji individuálně nastaví podle potřeby. Díky výškovému nastavení sedáku, opěráku a hlavové opěrky padne Aries i vysokým lidem do  200 cm.

Perfektně řešené je i ovládání mechaniky, nastavení výšky sedu, posuv sedáku, houpání, vše  jednoduše a přehledně ovládáte třemi malými páčkami napravo u sedáku. Jen zmáčknete a ovládáte.

kancelářská židle ARIES JNS-701, černá W-11
Shrnutí
 

Zajímavá kancelářšká židle se skvělou ergonomií a výbavou. Vyrobena je z pevných a kvalitních materiálů a díky tomu zvládne až 12ti hodinový provoz. Díky možnosti posuvu sedáku na ní může sedět více uživatelů. Pěkný design, kvalitní provedení a nadčasový vzhled, to je kancelářská židle ARIES JNS-701.


Montáž aneb jak postupovat po vybalení
 

Snadná a rychlá montáž, mechanika je již namontovaná na sedáku, balení obsahuje obrázkový návod.

1) Kolečka zasuneme do kříže (pětice otvorů určená pro kolečka).
2) Do otvoru pro píst vložíme píst, který před tím rozpohybujeme.
3) Mechanika je již na sedáku namontovaná.
4) Na sedák namontujeme područky.
5) Do sedáku s mechanikou připevníme opěrák.
6) Opěrák s područkami spojený se sedákem nasadíme na píst s křížem a kolečky.
7) Zkontrolujeme, že jsme dobře utáhli všechny šrouby.
8) Hotovo,
můžeme sedět.
 

Způsob balení
 

Židle je dodávána v demontu v balení o rozměru 71x63x58 cm.kancelářská židle ARIES JNS-701, černá W-11Naše vlastní značka Mercury
 

Za naši privátní značku židlí Mercury ručíme. Židle si sami zadáváme do výroby a vybíráme jejich design a ergonomii. Jelikož také navštěvujeme naše výrobce, můžeme díky tomu kontrolovat kvalitu a použité materiály. Jsme si jistí, že naše židle patří k těm nejlepším na českém a slovenském trhu. Každá židle je vyrobena s použitím kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost. Věříme, že každý si zaslouží kvalitní a pohodlnou židli doma či v kanceláři, a právě proto se snažíme nabídnout to nejlepší na trhu.

         kancelářská židle ARIES JNS-701, černá W-11


kancelářská židle ARIES JNS-701, černá W-11
 

Židle si testujeme sami
 

Testování židlí, které prodáváme, je náš standard. Zkoušíme vzorky vystavené na prodejnách a na našich židlích sedíme i v kancelářích. Své produkty známe do posledního šroubečku. Dokážeme perfektně určit, jaká židle se pro koho hodí a poradíme vám, jak přesně si vybrat. Židle si také sami fotíme a můžeme vám díky tomu předat maximum informací.

 

kancelářská židle ARIES JNS-701, černá W-11Garance 100 % servisu
 

100 % servis zákazníkům pro nás nejsou jen slova. Při nákupu poskytujeme maximální servis a při jakémkoliv problému uděláme vše pro to, abychom ho vyřešili k vaší spokojenosti. Naše výrazná konkurenční výhoda spočívá také v servisu po záruční lhůtě. Pokud by problém nešel vyřešit, nabízíme výhodu v nabídce lepší ceny židle oproti e-shopu.Doručení po České republice a po Slovensku. Zboží doručujeme i do ostatních zemí EU, pro vyčíslení ceny dopravy se prosím obraťte s dotazem na obchod@kancelarskezidle.com. Mimo země EU nedoručujeme.

Záruka
36 měsíců
Výšková nastavitelnost
ano
Minimální výška sedáku
50 cm
Maximální výška sedáku
60 cm
Hmotnost
28.3 kg
Područky
ano 3D
Minimální výška
119 cm
Maximální výška
140 cm
Šířka
69,5 cm
Hloubka
50.5 cm
Kříž/kostra
hliník
Mechanika
synchronní
Maximální nosnost
150 kg
Zboží je určeno pro
kanceláře, home office, domácí kanceláře
Průměr čepu kolečka
11 mm
Šířka sedáku
49.5 cm (šířka sedáku na středu 49,5cm, směrem k přední straně se sedák rozšiřuje na 50,5cm)
Materiál
síťovina
Materiál sedáku
síťovina
Materiál opěráku
síťovina
Minimální doporučená výška osoby
160 cm
Maximální doporučená výška osoby
195 cm
Barva
černá
Barva sedáku
černá
Barva opěráku
černá
Podhlavník
s opěrou hlavy
Využití
kancelář, home office
Příslušenství
s opěrou hlavy, posuv sedáku, područky - stavitelné

Jak ověřujeme a zpracováváme recenze

"Pohodlná, ergonomická stolička so širokými možnosťami individuálneho nastavenia. Jednoduchá obsluha nastavovania, Vzdušný sieťovinový materiál. Montáž bola jednoduchá .Dúfam že mi bude dlho oporou!"
voestalpine Slovakia, s.r.o.
14.06.2024 07:09
"Výborná kancelářská židle. Velmi pohodlné sezení i po delší dobu. Škoda té nemožnosti korekce hloubky hlavové opěrky. To je tak jediné, co by se dalo vytknout. I tak za plný počet. Sezení zdar."
Vilém Ulip
30.05.2024 19:27
"ergonomie sezení nastavitelnost montáž
 nelze nastavit hloubku hlavové opěrky / pouze výšku"
heureka
07.05.2024 21:30
"Kvalitní a robustní konstrukce, židle vhodná i pro vysoké osoby"

Martina z administrace reaguje na hodnocení:
Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení.
Adam Czudek
25.04.2024 22:52
"Pohodlná, robustní a vzdušná židle na celodenní práci u PC."
Krnovské vodovody a kanalizace, s. r. o.
11.01.2024 06:47
"Produkt doporučuji. Trávím na ní víc jak 8 hodin denně a zatím perfektní.
velmi pohodlná židle, variabilní, kvalitní materiál
 žádná"
heureka
25.10.2023 10:09
"OK"
MUDr Jana D.
28.04.2023 07:56
"Nemohl jsem vybrat lépe. Všem, kteří sedí 8 hodin denně v kanceláři u počítače, vřele doporučuji."
DAJVO s. r. o.
21.04.2023 07:25
"Veľká spokojnosť, super nastavitelnosť, pevná konštrukcia"
Jaroslav
31.10.2022 07:37
"Very Comfortable
"
heureka
25.08.2022 07:59
"S židlí jsem naprosto spokojená. Velmi pohodlný posed."
Dagmar Pitrunová
05.11.2021 08:01
"Prostě dobrá kancelářská židle"
Pavel Václavík
02.10.2021 13:35
Zobrazit všechna hodnocení
"ergonomická a přitom pohodlná možnost přizpůsobení podle potřeby každého přestaly mě bolet záda
"
heureka
09.09.2021 07:12
"odporúčam, treba vyskúšať :-)"
Oliver
26.08.2021 17:53
Dobrý den, ráda bych tuto židli koupila do kanceláře. Je možný odkup na fakturu? Tzn. ve firmě vytvoříme číslo "objednávky", které byste uvedli do faktury, stačilo by i do textu. Předem děkuji za odpověď. Žaneta Novotná
Žaneta Novotná 23.08.2021 14:00:56
Dobrý den paní Novotná, ano, je to možné. Můžete si poslat objednávku na email obchod@kancelarskezidle.com, nebo prosím Váš požadavek uveďte do poznámky při objednání.
Kristýna z administrace 23.08.2021 15:03:20
Lze dodat a kdy? Děkuji Škoda
Pavel Škoda 27.04.2023 13:43:15
Dobrý den, momentálně židli nemáme v nabídce, mohu Vám doporučit 801, ale máme poslední kus https://www.kancelarskezidle.com/1046051-kancelarska-zidle-orion-jns-801-cerna-w-51 Naskladnění těchto židlí bude v následujících měsících, ale přesný termín není znám.
Martina z administrace 28.04.2023 08:50:44
je na predajni v Košiciach
eva Paulinska 10.11.2023 21:47:06
Dobrý den, židle je skladem, ale bohužel ne v Košicích, tam náš eshop nemá pobočku. Děkujeme za pochopení.
Martina z administrace 13.11.2023 10:30:06

kancelářská židle LUNA JNS-101A, černá

Designově a technicky propracovaná židle JNS-101A nabízí nejen kvalitní ergonomii. Židle je čal...

Skladem - více než 10 kusů
6 590 Kč 7 550 Kč
-13%
ZDARMA

kancelářská židle ORION JNS-801, černá W-51

Výborná ergonomie   Kvalitní mechanika   Nadčasový design   Židle je z 97 % recykl...

Skladem - více než 5 kusů
13 290 Kč
ZDARMA

kancelářská židle TAURUS JNS-426A, černá W-11

Kancelářská židle TAURUS JNS-426A, černá W-11   Designová kancelářská židle JNS-426 v kvali...

Skladem - více než 10 kusů
5 490 Kč 8 990 Kč
-39%

Kancelářská židle TERRA JNS-TERRA JNS-103A, W-11 č..

Kancelářská židle TERRA JNS-103A černá Designově a technicky propracovaná židle JNS-103A nab...

Skladem - více než 10 kusů
6 990 Kč
ZDARMA

kancelářská židle GEMINI JNS-526, černá

W-11 Designová kancelářská židle JNS-526 v kvalitním ergonomickém provedení, čalouněná prodyšnou,...

Skladem - více než 10 kusů
6 690 Kč
ZDARMA

kancelářská židle Merope SP, s podhlavníkem

židle Merope SP, s podhlavníkem univerzální kolečka, kovový kříž, synchronní mechanika s aretací ...

Skladem
11 770 Kč 13 563 Kč
-13%
ZDARMA
Více
variant

Kancelářská židle SIRIUS Q24

Kancelářská židle SIRIUS Q24: univerzální kolečka, hliníkový kříž, synchronní mechanika s aretací ve...

Skladem
21 774 Kč 24 805 Kč
-12%
ZDARMA

kancelářská židle ARIES JNS-701, šedá W-50

Designová kancelářská židle JNS-701 v kvalitním ergonomickém provedení, čalouněná prodyšnou, samonos...

Na dotaz
10 290 Kč
ZDARMA

kancelářské židle JNS 607 - W51

Kancelářská židle TAURUS JNS-607A, černá W-11 Designová kancelářská židle JNS-607 v kvalitním erg...

Na dotaz
6 990 Kč
ZDARMA

kancelářská židle FLEXI FX 1104

Židle FLEXI FX 1104 se stane vaším každodenním společníkem v kanceláři. Splňuje vysoké nároky na fun...

4 - 6 týdnů
7 536 Kč 8 373 Kč
Český výrobek
-10%
ZDARMA
5 LET
Více
variant

Kancelářská židle WAU 2, bílá, síťovina Charcoal

Kancelářská židle WAU zajistí pohodlnou práci u stolu a počítače. Její zajímavý vzhled jde ruku v ru...

1 - 3 týdny
12 590 Kč
ZDARMA

Kancelářská židle WAU bílá, síťovina Charcoal

Kancelářská židle WAU zajistí pohodlnou práci u stolu a počítače. Její zajímavý vzhled jde ruku v ru...

1-3 týdny
12 590 Kč
ZDARMA


V porovnávači máte    produktZobrazit
Smazat vše
Načítám zboží...
NAHORU
zoom image