NESEDA - kancelářská židle NESEDA premium lamino

Hodnotilo 0 uživatelů Katalogové číslo: 1048585

Kancelářské židle Neseda Premium lamino Design. Originalita. Dynamika a harmonie.  Celý popis

Kancelářské židle Neseda Premium lamino

Design. Originalita. Dynamika a harmonie.

Kancelářská židle Neseda je výsledkem unikátního projektu. Inovativní židle s estetickým a funkčním designem, která vám pomáhá vytvořit kolem sebe prostředí bohaté na výživný pohyb. Je jedinečně navržená tak, abyste si při sezení mohli vybrat minimálně z 5 různých pozic. Židle bude užitečnou pomůckou pro všechny, kteří musí sedět denně dlouhé hodiny a nejsou ochotní akceptovat vliv celodenního sezení na svou kondici a svaly.

Kancelářská židle Neseda je ručně vyráběná na Slovensku z vysoce kvalitních, prémiových materiálů.
 

kancelářská židle Neseda lamino


Klíčové vlastnosti kancelářské židle Neseda:
- záruka 36 měsíců
- nosnost 100 kg
- hmotnost 17 kg
- navržena do výšky postavy 190 cm
- ručně vyráběné opěradlo z lamina
- sedadlo dostatečně vyplněné kvalitním molitanem
- speciálně upravená část sedu pro snížení tlaku na oblast genitálií

Synchronní mechanismus
Umožňuje aretaci ve 3 polohách, díky kterým můžete střídat dynamiku a statiku při sezení.

Opěradlo
Úzké, výškově nastavitelné opěradlo umožňuje sezení zpříma i polohu obkročmo s opřením o hrudník. Spodní molitanová část podpírá bedra. Je možné nastavení odporu opěradla, díky kterému si můžete udržovat zádové svalstvo aktivní a tím předcházíte ztuhnutí svalů

Sedadlo
Židle nabízí posuv sedáku a nastavení sklonu sedadla, což umožňuje vytvoření většího a flexibilnějšího prostoru pro sezení.

Kříž a kolečka
Konstrukce židle stojí na kovovém pětiramenném kříži. Součástí je pětice kluzáků pro pevné umístění a dvojice koleček – běžná a brzděná.

kancelářská židle Neseda lamino


Kancelářská židle Neseda je charakteristická tím, že umožňuje dynamický a variabilní způsob využití. Přímo vybízí k tomu, aby se na ní nesedělo staticky. Jednotlivé pozice, ke kterým ji můžeme využít, jsou přizpůsobené přirozeným polohám lidského těla a nezatěžují záda. To vše má pozitivní vliv na tvořivost, produktivitu a zdraví.

Možnosti sezení:

1. Tradiční sezení
Sed s výraznou bederní oporou, aby co nejméně docházelo ke zkrácení svalů, které na dlouhé sezení doplácejí nejvíce. Maximální doporučený čas sezení bez přestávky je 45 minut.

kancelářská židle Neseda lamino


2. Turecký sed
Jedna z nejoblíbenějších poloh, kterou židle umožňuje. Umožňuje uvolnění zatuhnutí v oblasti kříže a často zabraňuje i zkrácení svalů, na které nejvíce působí dlouhé, statické sezení. Poloha v tureckém sedu je bezpečná a vhodná pro vysokou koncentraci. Maximální doporučený čas sezení bez přestávky je 45 minut.

kancelářská židle Neseda lamino


3. Sed vkleče
Velmi přirozená poloha, ve které se cítíte uvolněně a koncentrovaně. Před použitím polohy je však potřeba konzultace s lékařem, zda je pro vás tato poloha sezení vhodná, pokud máte problémy s pohybovým aparátem. Stejně tak je třeba dát si pozor, pokud máte nainstalovaná kolečka.  Maximální doporučený čas sezení bez přestávky je 15 – 20 minut.

kancelářská židle Neseda lamino


4. Obrácený sed s oporou hrudníku
Uvolněná poloha vhodná k prevenci tzv. problému „text neck“, který často způsobuje bolesti v oblasti krční páteře. Obrácené sezení je velmi uklidňující a pokud ponecháte možnost houpání, může mít až meditativní účinek. Tato poloha sezení podporuje kreativitu a je vhodná např. při brainstormingu. Maximální doporučený čas sezení bez přestávky je 20 minut.

kancelářská židle Neseda lamino


5. Hluboký dřep (squat)
Jedna z nejdůležitějších a antidegeneračních poloh na sezení. Protahuje svaly, které se celodenním sezením den za dnem zkracují. Squat má rehabilitační a antidegenerační účinek. Cílem je pomalu protahovat svaly, až se budete v této poloze cítit  příjemně a oddychově. Před použitím polohy je však potřeba konzultace s lékařem, zda je pro vás tato poloha sezení vhodná, pokud máte problémy s pohybovým aparátem. Maximální doporučený čas sezení bez přestávky je 15 – 20 minut.

kancelářská židle Neseda lamino


Kancelářská židle Neseda byla testována ve zkušebně nábytku na Lesnické a dřevařské fakultě Mendelovy univerzity v Brně (protokol č. N-007-17). Splňuje všechny požadavky spojené s Evropskými normami na testování kancelářského nábytku STN EN 1335.

 

Záruka
36 měsíců
Výšková nastavitelnost
ano
Minimální výška sedáku
46 cm
Maximální výška sedáku
57 cm
Hmotnost
17 kg
Područky
ne
Minimální výška
98 cm
Maximální výška
119 cm
Hloubka
53 - 65 cm
Kříž/kostra
kov
Mechanika
synchronní
Maximální nosnost
100 kg
Zboží je určeno pro
kancelář, home office
Šířka sedáku
63 cm
Materiál sedáku
látka
Materiál opěráku
lamino
Maximálni výška člověka
190 cm
Výškově stavitelný opěrák
ano
Barva
černá, šedá, červená, modrá, žlutá, zelená
Barva sedáku
vícebarevná
Barva opěráku
černá
Využití
kancelář, home office
Příslušenství
posuv sedáku, bez opěry hlavy
V porovnávači máte    produktZobrazit
Smazat vše
Načítám zboží...
NAHORU
zoom image