TULI - sedací vak Relax, snímatelný potah - Lisabon Skandinávská zelená

Hodnotilo 0 uživatelů Katalogové číslo: 1051858

Seznamte se s nejprodávanějším a nejoblíbenějším vakem z dílny Tuli. K jeho nesporným výhodám nepatří nejen vysoký komfort, ale také ...  Celý popis

4 399 Kč
3 519 Kč
Cena bez DPH: 2 908 Kč
Při platbě předem: 3 484 Kč
3 - 7 dní

Zákonná odpovědnost (záruka):

24 měsíců

Sedací vak Relax, snímatelný potah - Lisabon Skandinávská zelená

Seznamte se s nejprodávanějším a nejoblíbenějším vakem z dílny Tuli. K jeho nesporným výhodám nepatří nejen vysoký komfort, ale také standardní velikost a snadná pratelnost, díky čemuž jej lze využít i v menších prostorách. Tvarem připomíná malé elegantní křesílko, proto se hodí do obývacího pokoje, domácí kanceláře či dětského pokoje. V případě exteriérových modelů také na balkon a terasu.

Můžete v něm relaxovat i pracovat, číst si knihu nebo dívat se na televizi, hrát na playstation nebo pracovat s notebookem.Tuli vak Relax je maximálně pohodlný pro děti a lidi menšího vzrůstu, příjemné sezení však poskytuje i dospělým. Musíte jen počítat s tím, že si neopřete hlavu jako u jiných modelů Tuli vaků. Snadno se přenáší a je vysoce odolný, v exteriérovém provedení ho můžete použít i na terase či na zahradě.

sedaci vak tuli relax

Vlastnosti a výhody sedacího vaku Relax

  • velké množství materiálů
  • spousta krásných barevných provedení
  • vhodný spíše do interiéru
  • materiál: Lisabon
  • snímatelný potah
  • skvělý i na balkon a terasu


Materiál a šití
Tuli vak Relax je navržen a vyroben na Slovensku. Dbáme na to, aby si naše produkty zachovávaly vysokou kvalitu šití i použitých materiálů. Vak je vyroben z látky, která je odolná vůči tlaku i tření, přičemž celkovou odolnost zvyšuje i dvojitý zpevněný šev. Plusem je i mimořádně jednoduchá údržba, protože ho vyčistíte obyčejným hadříkem a saponátem nebo tepováním.

sedaci vak tuli relax

Vnitřní náplň
Obsah vaku Relax tvoří kuličky ze zdravotně nezávadného potravinářského polystyrenu, také vyrobeného na Slovensku. Pokud se vak po čase vysedí, vak hravě odzipujete a doplníte novým granulátem.

Čalounění - Lisabon
Látka Lisabon je super parťákem pro váš domácí Tuli vak. Na první dotek vám bude hned jasné, že je to velmi hebká látka. Je nehořlavá. Tato tkanina je oficiálně testována na nepřítomnost látek škodlivých pro životní prostředí. Pokud byste chtěli Lisabon vyprat, stačí vrchní obal Tuli vaku svléknout a vyprat na 30° nebo očistit hadříkem.

sedaci vak tuli relax

Způsob balení
Vak váží 4 kg a je dodáván v kartonu. Rozměry vaku jsou 65 x 95 x 70 cm.

Doručení po České republice a po Slovensku. Zboží doručujeme i do ostatních zemí EU, pro vyčíslení ceny dopravy se prosím obraťte s dotazem na obchod@kancelarskezidle.com. Mimo země EU nedoručujeme.

Záruka
24 měsíců
Hmotnost
4 kg
Šířka
65 cm
Hloubka
95 cm
Zboží je určeno pro
domácnost, obývací pokoje, kanceláře, relaxační koutky
Výška
70 cm
Materiál
textílie
Barva
více barevných provedení
Využití
kancelář, home office
V porovnávači máte    produktZobrazit
Smazat vše
Načítám zboží...
NAHORU
zoom image