Powered by Smartsupp

MERCURY - Kancelářská židle VITAL BLACK - zdravé sezení

Hodnotilo 0 uživatelů Katalogové číslo: 1052811

Kancelářská židle VITAL BLACK - zdravé sezení   Konec bolestem zad a nepohodlí při sezení díky skvělé ergonomii   ...  Celý popis

14 990 Kč
13 990 Kč
Cena bez DPH: 11 562 Kč
Skladem - více než 10 kusů
Odesíláme 23.07.2024

Nosnost:

120 kg

Zákonná odpovědnost (záruka):

24 měsíců
Akce
Do konce akce zbývá :
Konfigurátor židlík
Vyberte si z variant
Lucie z produktového:
"Židle je opravdu pohodlná, nabízí spoustu funkcí, díky kterým si sezení nastavíte podle vlastních potřeb. Navíc nabízí špičkovou ergonomii za dostupnou cenu."

Kancelářská židle VITAL BLACK - zdravé sezeníKancelářská židle VITAL BLACK - zdravé sezení   Konec bolestem zad a nepohodlí při sezení díky skvělé ergonomii
Kancelářská židle VITAL BLACK - zdravé sezení   Jedna z našich nejprodávanějších židlí pro zdravé sezení
Kancelářská židle VITAL BLACK - zdravé sezení   Pohodlí na míru - široké možnosti nastavení židle
Kancelářská židle VITAL BLACK - zdravé sezení   Kvalita a odolnost
Kancelářská židle VITAL BLACK - zdravé sezení   Univerzální použití pro osoby od 155 do 200 cm
Kancelářská židle VITAL BLACK - zdravé sezení   Nosnost 120 kg
Kancelářská židle VITAL BLACK - zdravé sezení   Otestováno v kanceláři  a obstála perfektně v provozu pro 8 a více hodin

 Rozlučte se s bolestmi zad a nepohodlím u počítače! Přivítejte MERCURY – Kancelářskou židli VITAL BLACK, která přepisuje dosavadní pravidla pracovního života. Už nebudete trpět špatnou polohou a nepohodlím. Získáte maximální podporu a komfort i při dlouhodobé práci nebo studiu.

Ergonomická kancelářská židle s výbavou pro dlohodobé sezení. Nabízí výškově nastavitelný podhlavník, 3D nastavitelné područky, synchronní mechanismus s posuvem a náklonem sedáku. Dalším benefitem je možnost nastavení bederní opěrky formou přífuku. Jejím zvětšováním nebo zmenšováním si nastavíte židli podle vlastních potřeb. Vyzkoušejte jednu z našich nejprodávanějších židlí pro zdravé sezení, které nabízíme.


Jsme přímí dovozci této židle, takže jsme schopni kontrolovat její kvalitu už přímo ve výrobě.Kancelářská židle VITAL BLACK - zdravé sezení   Zdravé sezení - podporuje přirozenou křivku páteře
Kancelářská židle VITAL BLACK - zdravé sezení   Atraktivní cena
Kancelářská židle VITAL BLACK - zdravé sezení   Individuální nastavení
Kancelářská židle VITAL BLACK - zdravé sezení   Pro vysoké osoby až do 200 cm
Kancelářská židle VITAL BLACK - zdravé sezení   Kvalitní a odolné materiály

 


1
2
3
4
5
6
7
8
9

 

Klíčové vlastnosti židle VITAL BLACK
 

• výškově nastavitelný látkový podhlavník
• výplň opěráku a sedáku - tvarovaná pěna
• čalounění látka oděruodolnost 130.000 Martindale
područky 3D (nastavitelné výškově, dopředu/ dozadu, do boku)
• měkčený PU podloketník
• synchronní mechanismus s aretací ve 4 pozicích
• posuv sedáku až o 6 cm
• přední náklon sedáku
kvalitní píst pro vyšší zátěž (Class 4)
• stabilní leštěný hliníkový kříž
• univerzální kolečka vhodná na všechny typy podlah, 
Ø60 mm, čep 11 mm
• výškově nastavitelný opěrák systémem UP-DOWN
bederní přífuk pro zvětšení nebo zmenšení opory v bederní části zad

• nosnost 120 kgOpřete si pohodlně hlavu
 

Podhlavník je potažený látkou s otěruodolností 130 000 Martindale a vyplněný je tvarovanou pěnou. Můžete si jej výškově nastavit povysunutím nahoru nebo dolů.


Mercury Vital Black

Mercury Vital Black

 

Výškově nastavitelný opěrák s integrovaným bederním přífukem
 

Opěrák je vyplněn tvarovanou pěnou a je čalouněn kvalitní látkou s otěruodolností 130.000 oděrů.
Opěrák lze výškově nastavit pomocí exkluzivního systému UP-DOWN. Opěrák posouváme směrem nahoru v 6 pozicích, při 7. pozici se opěrák vráti zpět do výchozího nastavení.

Součástí opěráku je vzduchová bederní opěrka, kterou si regulujete pomocí vzduchové pumpičky. Můžete si tak zvětšit nebo zmenšit oporu v bederní části zad podle vlastních potřeb.
 


Synchronní mechanismus a hloubkový posuv sedáku
 

Funkčním centrem židle VITAL BLACK je synchronní mechanismus, který umožňuje nastavit výšku židle a sezení, posuv sedadla do hloubky, sklon opěradla s aretací ve 4 pozicích a nastavení síly protiváhy.  Sedák umožňuje hloubkový posuv o 6 cm.

Synchronní mechanika je navržena tak, aby se sedadlo a opěrák pohybovaly současně v určitém úhlu a zároveň kopírovaly pohyb zad uživatele. Mechaniku lze také ve vyhovující poloze zaaretovat (zablokovat). Díky takovéto synchronizaci se židle stává dokonale ergonomickou a podporuje tak aktivní a dynamické sezení a zabraňuje jednostrannému zatížení těla.

Součástí většiny synchronních mechanik je také šroub, pomocí kterého docílíte tzv. nastavení protiváhy (tuhost pohybu mechaniky v závislosti na hmotnosti uživatele), tedy, jak těžce se na židli můžete houpat. Pokud máte větší hmotnost, je potřeba šroub utáhnout, aby vám mechanika poskytla adekvátní oporu. Máte-li menší hmotnost, je naopak potřeba mechaniku povolit, abyste se na židli vůbec mohli houpat. Možnost nastavit si tuhost pohybu dle individuálních preferencí zajišťuje optimální podporu a komfort během dlouhého sezení.

Celkově můžeme říci, že synchronní mechanika je skvělou volbou pro každého, kdo tráví dlouhé hodiny za stolem.
Mercury Vital Black
 

Přední náklon sedáku

Přední náklon sedáku ovládáme páčkou na pravé straně pod sedákem (1).
 

Nastavení síly protiváhy

Regulace síly protiváhy docílíme otáčením kohoutku (2) na pravé straně pod sedákem. Kouhoutek aktivujeme povytažením směrěm od sebe a utahováním zvyšujeme sílu, povolováním ji snižujeme.
 

Ovládání výšky sedáku

Pohybem páčky (3) směrem nahoru odjistíme píst a uvolněním v žádané výšce polohu zajistíme.
 

Ovládání hloubky sedáku

Pohybem menší páčky (4) směrem dolů a jejím přidržením nastavíme požadovanou hloubku sedáku. Pustíme-li páčku, sedák se zaaretuje v jedné ze 6 pozic.

Ovládání aretace synchronního mechanismu

Pohybem páčky (5) nahoru odjistíme aretaci a po nastavení požadovaného úhlu vrátíme páčku zpět do původní polohy.
 

Pohodlný sedák s posuvem
 

Výplní sedáku je tzv. nová pěna, která je na rozdíl od recyklované pěny konzistentní ve své hustotě a pevnosti, což zajišťuje rovnoměrnou podporu a komfort. Nová pěna je pružnější a má delší životnost, protože není předem vystavená opotřebení. Vydrží déle bez ztráty tvaru a podpory.

Tloušťka sedáku je cca 13 cm je tedy dostatečně měkký a velmi komfortní. Potažený je látkou otěruodolností 130 000 Martindale.

Pohodlný sedák nabídne i možnost hloubkového posuvu a to až o 6 cm. Posuvem sedáku si zvětšíme nebo zmenšíme sedací plochu židle. Díky možnosti individuálního nastavení hloubky sedu lze židli využít pro více uživatelů.Mercury Vital Black

Mercury Vital Black


Multifunkční 3D područky
 

Područky jsou 3D nastavitelné (nahoru/ dolů, dopředu/ dozadu a do boku). Dotyková plocha je vyrobena z měkčeného PU.
 

Kříž a kolečka

Židle stojí na kvalitní leštěné hliníkové bázi,  jejíž součástí je také pětice univerzálních koleček vhodných na všechny povrchy. Průměr koleček je 60 mm, průměr čepu 11 mm.

Jako alternativu ke standardním plastovým kolečkům nabízíme pogumovaná kolečka na tvrdé podlahy (parkety, plovoucí podlahy, vinyl, atd.) nebo kluzáky (pokud nechceme aby se židle posouvala). Kolečka i kluzáky si můžete vybrat po kliknutí na tlačítko "Koupit".

Mercury Vital Black
Otestovali jsme "na vlastní kůži"
 

Chceme vám podat co nejkompletnější informace o produktech, které nabízíme, a proto zkoušíme naše židle „na vlastní kůži“. Na vybraných židlích sedíme i v kanceláři a díky tomu, že máme možnost si židle „osedět“ lépe pak umíme říct, pro koho je jaká židle vhodná.
 

Kancelářská židle VITAL BLACK patří k tomu nejlepšímu co pod naší značkou Mercury můžeme nabídnout. Je vyrobena z kvalitních a pevných materiálů, které jsou zárukou dlouhé životnosti, a je tak vhodná pro dlouhodobý kancelářský provoz, protože prostě vydrží. Židli zapůjčujeme na vyzkoušení i do firem a máme velmi dobré ohlasy.

VITAL BLACK jsme také vyzkoušeli za provozu i my a super! Tím, že nabízí různé možnosti nastavení může židli používat více uživatelů najednou. Každý si ji individuálně nastaví podle potřeby. Díky výškovému nastavení sedáku, opěráku a hlavové opěrky padne i vysokým lidem do  200 cm, otestováno na kolegovi. Pasovat ale bude i menším postavám od 155 cm.


Shrnutí
 

Židle je ideální variantou pro osoby, které tráví dost času sezením a chtějí zvolit jednu z nejlepších židlí na trhu co se týče ergonomie sezení a možností nastavování židle. Židle může být alternativou zdravotních židlí, kdy její cena je mnohdy i na polovině ceny těchto židlí, ale vzhledem k její nastavitelnosti umí nabídnout možnosti, které má jen velmi málo židlí na trhu.

Ergonomická židle s plnohodnotnou výbavou pro dlouhodobé sezení nejen v kanceláři. Ergonomicky tvarovaná židle nabízí synchronní mechanismus s aretací ve více polohách, posuv a náklon sedáku. Dále jsou součástí výbavy 3D nastavitelné područky, pogumovaná 60 mm kolečka a stabilní hliníkový kříž.


Montáž aneb jak postupovat po vybalení
 

Snadná a rychlá montáž, balení obsahuje obrázkový návod.

1) Kolečka zasuneme do kříže (pětice otvorů určená pro kolečka).
2) Do otvoru pro píst vložíme píst, který před tím rozpohybujeme.
3) Namontujeme mechaniku na sedák.
4) Na sedák namontujeme područky.
5) Do sedáku s mechanikou připevníme opěrák.
6) Opěrák s područkami spojený se sedákem nasadíme na píst s křížem a kolečky.
7) Zkontrolujeme, že jsme dobře utáhli všechny šrouby.
8) Hotovo,
můžeme sedět.
 

Způsob balení
 

Dodáváno v demontu v balení o rozměru 82x50x70 cm. Součástí balení jsou 2 menší krabice, v první krabici jsou kolečka, šrouby, píst v druhé krabici jsou područky. Opěradlo, sedák, kříž, podhlavník, mechanika jsou baleny v bublinovém sáčku.


Kancelářská židle VITAL BLACK - zdravé sezeníNaše vlastní značka Mercury
 

Za naši privátní značku židlí Mercury ručíme. Židle si sami zadáváme do výroby a vybíráme jejich design a ergonomii. Jelikož také navštěvujeme naše výrobce, můžeme díky tomu kontrolovat kvalitu a použité materiály. Jsme si jistí, že naše židle patří k těm nejlepším na českém a slovenském trhu. Každá židle je vyrobena s použitím kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost. Věříme, že každý si zaslouží kvalitní a pohodlnou židli doma či v kanceláři, a právě proto se snažíme nabídnout to nejlepší na trhu.

            Kancelářská židle VITAL BLACK - zdravé sezení

Kancelářská židle VITAL BLACK - zdravé sezení

 

Židle si testujeme sami
 

Testování židlí, které prodáváme, je náš standard. Zkoušíme vzorky vystavené na prodejnách a na našich židlích sedíme i v kancelářích. Své produkty známe do posledního šroubečku. Dokážeme perfektně určit, jaká židle se pro koho hodí a poradíme vám, jak přesně si vybrat. Židle si také sami fotíme a můžeme vám díky tomu předat maximum informací.

 

Kancelářská židle VITAL BLACK - zdravé sezeníGarance 100 % servisu
 

100 % servis zákazníkům pro nás nejsou jen slova. Při nákupu poskytujeme maximální servis a při jakémkoliv problému uděláme vše pro to, abychom ho vyřešili k vaší spokojenosti. Naše výrazná konkurenční výhoda spočívá také v servisu po záruční lhůtě. Pokud by problém nešel vyřešit, nabízíme výhodu v nabídce lepší ceny židle oproti e-shopu.Doručení po České republice a po Slovensku. Zboží doručujeme i do ostatních zemí EU, pro vyčíslení ceny dopravy se prosím obraťte s dotazem na obchod@kancelarskezidle.com. Mimo země EU nedoručujeme.

Záruka
24 měsíců
Výšková nastavitelnost
ano
Minimální výška sedáku
48 cm
Maximální výška sedáku
56 cm
Hmotnost
30 kg
Područky
ano 3D - nahoru/dolů, dopředu/dozadu a do boku
Maximální výška
138 cm
Šířka
71 cm
Hloubka
52 cm
Kříž/kostra
kov
Mechanika
synchronní
Maximální nosnost
120 kg
Zboží je určeno pro
kancelář, domácí kancelář, home office
Průměr čepu kolečka
11 mm
Šířka sedáku
53 cm
Materiál
látka
Materiál sedáku
látka
Materiál opěráku
látka
Minimální doporučená výška osoby
155 cm
Maximální doporučená výška osoby
200 cm
Oděruodolnost
130000 cyklů
Výškově stavitelný opěrák
ano
Barva
černá
Barva sedáku
černá
Barva opěráku
černá
Podhlavník
s opěrou hlavy
Využití
kancelář, home office
Příslušenství
posuv sedáku, područky - stavitelné, s opěrou hlavy
Název souboru
Stažení
1052811-vital-montazni-navod.pdf

Kancelářská židle HEALTH - zdravé sezení

Zdravá záda bez bolesti díky výborné ergonomii   Jedna z našich nejprodávanějších židlí pro zd...

Skladem - více než 10 kusů
12 990 Kč
ZDARMA

Zátěžová kancelářská židle ENDURANCE

Jedna z našich nejprodávanějších zátěžových židlí   Stabilní šestiramenný nylonový kříž  ...

Skladem - více než 10 kusů
15 990 Kč
ZDARMA

Kancelářské křeslo MANAGER - BZJ 250

Křeslo MANAGER - BZJ 250 Kancelářské ergonomické křeslo, jehož velkou předností je široký sedák ...

1-2 týdny
7 381 Kč
Český výrobek
ZDARMA
Více
variant

Kancelářská zátěžová židle GOLEM

Svou jedinečnou a pevnou konstrukcí nabízí zátěžová židle GOLEM uživateli maximální komfort a pohodl...

cca 2-3 týdny
17 990 Kč
ZDARMA
Více
variant

Kancelářské křeslo BZJ 490, nosnost 200 kg

Robustní zátěžové křeslo je vhodné i pro 24 hodinovou zátěž. Ergonomicky tvarované extra vysoké opěr...

2-3 týdny
25 410 Kč
Český výrobek
ZDARMA

kancelářská židle 1800 LEI, zdravější sezení

Manažerská, kancelářská židle 1800 Lei s extra vysokým, celočalouněným opěrákem (80cm), ergonomicky ...

2-3 týdny
11 562 Kč
Český výrobek
ZDARMA
5 LET
Více
variant

Zátěžové křeslo FORME - BZJ 485

Kancelářské ergonomické křeslo splňující nejnáročnější požadavky pro dlouhodobé sezení. Extrémně vys...

1-2 týdny
6 776 Kč
Český výrobek
ZDARMA
Více
variant

kancelářská židle FRIEMD BZJ 391 AS PDH

Nejprodávanější kancelářská ergonomická židle střední třídy. Její velkou předností je široký pohodln...

cca 1 týden
4 719 Kč
Český výrobek
Více
variant

kancelářské křeslo Pantheon P160

Křeslo Pantheon P160 Pantheon P160 je TOP manažerské a zároveň zátěžové křeslo té nejvyšší kvalit...

2-3 týdny
27 990 Kč
Český výrobek
ZDARMA
5 LET
Více
variant

kancelářské křeslo Praga P

Praga P je manažerské křeslo té nejvyšší kvality. Zaujme díky svému jednoduchému zpracování. Nabízí ...

2-3 týdny
12 990 Kč
Český výrobek
ZDARMA
5 LET
Více
variant

zátěžové křeslo 8150 Vertika PDH

Zátěžové kancelářské křeslo 8150 Vertika PDH s podhlavníkem, středně vysokým opěrákem a vysokou nosn...

2-3 týdny
9 818 Kč
Český výrobek
ZDARMA
5 LET
Více
variant

Kancelářské zátěžové křeslo MANAGER BZJ 251

Kancelářské ergonomické křeslo splňuje nejnáročnější požadavky pro dlouhodobé sezení. Křeslo je vyba...

2-3 týdny
7 805 Kč
Český výrobek
ZDARMA
Více
variant


V porovnávači máte    produktZobrazit
Smazat vše
Načítám zboží...
NAHORU
zoom image