Powered by Smartsupp

MERCURY - Kancelářská židle HEALTH - zdravé sezení

Hodnotilo 1 uživatelů Katalogové číslo: 1052813

Zdravá záda bez bolesti díky výborné ergonomii   Jedna z našich nejprodávanějších židlí pro zdravé sezení   Pohodlí pro ...  Celý popis

12 990 Kč
Cena bez DPH: 10 736 Kč
Při platbě předem: 12 860 Kč
Skladem - více než 10 kusů
Dnes odesíláme

Nosnost:

120 kg

Zákonná odpovědnost (záruka):

24 měsíců
Konfigurátor židlík
Vyberte si z variant
Lucie z produktového:
"Židle, která zaručí pohodlné a kvalitní sezení i po 8 hodinách. Je finančně dostupná a je tak výbornou alternativou zdravotních židlí, které jsou ale i dvojnásobně dražší."

Kancelářská židle HEALTH - zdravé sezeníKancelářská židle HEALTH - zdravé sezení   Zdravá záda bez bolesti díky výborné ergonomii
Kancelářská židle HEALTH - zdravé sezení   Jedna z našich nejprodávanějších židlí pro zdravé sezení
Kancelářská židle HEALTH - zdravé sezení   Pohodlí pro dlouhé sezení -
široké možnosti nastavení židle
Kancelářská židle HEALTH - zdravé sezení   Design pro každý interiér
Kancelářská židle HEALTH - zdravé sezení   Nosnost 120 kg
Kancelářská židle HEALTH - zdravé sezení   Otestovali jsme v kanceláři - 8 a více hodinový provoz zvládla na jedničku

 Trápí vás bolesti zad a krku z dlouhých hodin u počítače? Objevte MERCURY HEALTH, kancelářskou židli, která vám zajistí zdravé sezení i po 8 hodinách. Užijte si pohodlí měkkého obláčku během práce i surfování na internetu! Za cenu, která často představuje jen polovinu nákladů na běžné zdravotní židle, nabízí HEALTH srovnatelné možnosti nastavení a pohodlí.

Ergonomická kancelářská židle s výbavou pro dlohodobé sezení. Nabízí výškově nastavitelný podhlavník, 3D nastavitelné područky, synchronní mechanismus s posuvem a náklonem sedáku. Dalším benefitem je možnost nastavení bederní opěrky formou přífuku. Jejím zvětšováním nebo zmenšováním si nastavíte židli podle vlastních potřeb. Otestujte jednu z našich nejprodávanějších židlí pro zdravé sezení, které nabízíme.


Jsme přímí dovozci této židle, takže jsme schopni kontrolovat její kvalitu už přímo ve výrobě.


 

Kancelářská židle HEALTH - zdravé sezení Zdravé sezení - podporuje přirozenou křivku páteře
Kancelářská židle HEALTH - zdravé sezení   Všestranná použitelnost

Kancelářská židle HEALTH - zdravé sezení   Pro vysoké osoby až do 200 cm
Kancelářská židle HEALTH - zdravé sezení   Kvalitní a odolné materiály
Kancelářská židle HEALTH - zdravé sezení   Pohodlí i během dlouhého sezení

 


Kancelářská židle HEALTH - zdravé sezení

"Super cena výkon."

Jan Z.1
2
3
4
5
6
7
8
9
Klíčové vlastnosti židle HEALTH
 

3D nastavitelný podhlavník (výškově, úhlově a hloubkově)
• opěrák a sedák s oděruodolnost 130.000 oděrů
područky 3D (nastavitelné výškově, dopředu/ dozadu, do boku)
• měkčený TPU podloketník
• synchronní mechanismus s aretací ve 4 pozicích
• přední náklon sedáku
kvalitní píst pro vyšší zátěž (Class 4)
• černý nylonový kříž
• univerzální kolečka Ø60 mm, čep 11 mm
• výškově nastavitelný opěrák (UP-DOWN systém)
• posuv sedáku  až o 4 cm
bederní přífuk pro zvětšení nebo zmenšení opory v bederní části zad
• nosnost 120 kg


  

Nastavení podhlavníku
 

Zapomeňte na bolesti krku s tímto podhlavníkem vyplněným tvarovanou pěnou, který umožňuje nastavení výšky, úhlu a hloubky podle vašich individuálních potřeb.

Podhlavník je potažený látkou s otěruodolností 130 000 Martindale.


Kancelářská židle HEALTH - zdravé sezení
Mercury Health
 

Výškově nastavitelný opěrák s integrovaným bederním přífukem
 

Opěrák je vyplněn tvarovanou pěnou a je čalouněn kvalitní látkou s otěruodolností 130.000 oděrů.
Lze jej výškově nastavit pomocí exkluzivního systému UP-DOWN. Opěrák posouváme směrem nahoru v 6 pozicích, při 7. pozici se opěrák vráti zpět do výchozího nastavení.
 


Synchronní mechanismus a hloubkový posuv sedáku
 

Mechanickým srdcem židle HEALTH je synchronní mechanismus, který umožňuje nastavit výšku židle a sezení, posuv sedadla do hloubky, sklon opěradla s aretací ve 4 pozicích a nastavení síly protiváhy.  Sedák umožňuje hloubkový posuv o 6 cm.

Synchronní mechanika je navržena tak, aby se sedadlo a opěrák pohybovaly současně v určitém úhlu a zároveň kopírovaly pohyb zad uživatele. Mechaniku lze také ve vyhovující poloze zaaretovat (zablokovat). Díky takovéto synchronizaci se židle stává dokonale ergonomickou a podporuje tak aktivní a dynamické sezení a zabraňuje jednostrannému zatížení těla.

Součástí většiny synchronních mechanik je také šroub, pomocí kterého docílíte tzv. nastavení protiváhy (tuhost pohybu mechaniky v závislosti na hmotnosti uživatele), tedy, jak těžce se na židli můžete houpat. Pokud máte větší hmotnost, je potřeba šroub utáhnout, aby vám mechanika poskytla adekvátní oporu. Máte-li menší hmotnost, je naopak potřeba mechaniku povolit, abyste se na židli vůbec mohli houpat. Možnost nastavit si tuhost pohybu dle individuálních preferencí zajišťuje optimální podporu a komfort během dlouhého sezení.

Celkově můžeme říci, že synchronní mechanika je skvělou volbou pro každého, kdo tráví dlouhé hodiny za stolem. 

Mercury Health mechanika
 

Přední náklon sedáku

Přední náklon sedáku ovládáme páčkou na pravé straně pod sedákem (1).
 

Nastavení síly protiváhy

Regulace síly protiváhy docílíme otáčením kohoutku (2) na pravé straně pod sedákem. Kouhoutek aktivujeme povytažením směrěm od sebe a utahováním zvyšujeme sílu, povolováním ji snižujeme.
 

Ovládání výšky sedáku

Pohybem páčky (4) směrem nahoru odjistíme píst a uvolněním v žádané výšce polohu zajistíme.
 

Ovládání hloubky sedáku

Tlačítko pro posuv sedáku je zabudováno přímo v sedáku (3) povytažením směrem od sebe a přidržením nastavíme požadovanou hloubku sedáku. Pustíme-li tlačítko sedák se zaaretuje v dané pozici.

Ovládání aretace synchronního mechanismu

Pohybem páčky (5) nahoru odjistíme aretaci a po nastavení požadovaného úhlu vrátíme páčku zpět do původní polohy.
 

Pohodlný sedák s posuvem
 

Výplní sedáku je tzv. nová pěna, která je na rozdíl od recyklované pěny konzistentní ve své hustotě a pevnosti, což zajišťuje rovnoměrnou podporu a komfort. Nová pěna je pružnější a má delší životnost, protože není předem vystavená opotřebení. Vydrží déle bez ztráty tvaru a podpory.

Sedák je dostatečně měkký a komfortní. Potažený je látkou otěruodolností 130 000 Martindale.

Pohodlný sedák nabízí možnost hloubkového posuvu a to až o 4 cm. Posuvem sedáku si zvětšíme nebo zmenšíme sedací plochu židle. Díky možnosti individuálního nastavení hloubky sedu lze židli využít pro více uživatelů.zatezova kancelarska zidle health


Mercury Health
 

Multifunkční 3D područky
 

Područky jsou 3D nastavitelné (nahoru/ dolů, dopředu/ dozadu a do boku). Dotyková plocha je vyrobena z měkčeného PU.
Kříž a kolečka
 

Židle stojí na kvalitní nylonové bázi,  jejíž součástí je také pětice univerzálních koleček vhodných na všechny povrchy. Průměr koleček je 60 mm, průměr čepu 11 mm.

Jako alternativu ke standardním plastovým kolečkům nabízíme pogumovaná kolečka na tvrdé podlahy (parkety, plovoucí podlahy, vinyl, atd.) nebo kluzáky (pokud nechceme aby se židle posouvala). Kolečka i kluzáky si můžete vybrat po kliknutí na tlačítko "Koupit".

Kancelářská židle HEALTH - zdravé sezení
 

 


Otestováno v praxi - parťák na dlouhé sezení
 

Chceme vám podat co nejkompletnější informace o produktech, které nabízíme, a proto zkoušíme naše židle „na vlastní kůži“. Na vybraných židlích sedíme i v kanceláři a díky tomu, že máme možnost si židle „osedět“ lépe pak umíme říct, pro koho je jaká židle vhodná.
 

Kancelářská židle HEALTH patří k tomu nejlepšímu co pod naší značkou Mercury můžeme nabídnout. Je vyrobena z kvalitních a pevných materiálů, které jsou zárukou dlouhé životnosti, a je tak vhodná pro dlouhodobý kancelářský provoz, protože prostě vydrží. Židli zapůjčujeme na vyzkoušení i do firem a máme velmi dobré ohlasy.

HEALTH jsme také vyzkoušeli za provozu i my a super! Tím, že nabízí různé možnosti nastavení může židli používat více uživatelů najednou. Každý si ji individuálně nastaví podle potřeby. Díky výškovému nastavení sedáku, opěráku a hlavové opěrky padne i vysokým lidem do  200 cm, otestováno na kolegovi. Pasovat ale bude i menším postavám od 155 cm.


 

Shrnutí

Židle je ideální variantou pro osoby, které tráví dost času sezením a chtějí zvolit jednu z nejlepších židlí na trhu co se týče ergonomie sezení a možností nastavování židle. Židle může být alternativou zdravotních židlí, kdy její cena je mnohdy i na polovině ceny těchto židlí, ale vzhledem k její nastavitelnosti umí nabídnout možnosti, které má jen velmi málo židlí na trhu.

Ergonomická židle s plnohodnotnou výbavou pro dlouhodobé sezení nejen v kanceláři. Ergonomicky tvarovaná židle nabízí synchronní mechanismus s aretací ve více polohách, posuv a náklon sedáku. Dále jsou součástí výbavy 3D nastavitelné područky, pogumovaná 60 mm kolečka a stabilní hliníkový kříž.

 


Montáž aneb jak postupovat po vybalení
 

Snadná a rychlá montáž, balení obsahuje obrázkový návod.

1) Kolečka zasuneme do kříže (pětice otvorů určená pro kolečka).
2) Do otvoru pro píst vložíme píst, který před tím rozpohybujeme.
3) Namontujeme mechaniku na sedák.
4) Na sedák namontujeme područky.
5) Do sedáku s mechanikou připevníme opěrák.
6) Opěrák s područkami spojený se sedákem nasadíme na píst s křížem a kolečky.
7) Zkontrolujeme, že jsme dobře utáhli všechny šrouby.
8) Hotovo, můžeme sedět.


Celkově se při montáži zašroubuje jen 5 šroubů (2 šrouby pro uchycení rychloupínáku na područky a 3 šrouby do opěradla). Područky se do sedáku šroubují přes 1 šroub s rychloupínákem, pomoci rychloupínáku lze také vysunout do boku. Mechanika se na židli nemontuje pomocí šroubů ale pouze se nasune na sedák. Při nasouvání mechaniky na sedák, je nutné vysunout páčku posuvu sedáku směrem ven od židle, jinak mechanika přes zapátku posuvu neprojede.

Způsob balení
 

Dodáváno v demontu, v balení o rozměru 76x40x65 cm. Součástí balení jsou 2 menší krabice, v první krabici jsou kolečka, šrouby, píst v druhé krabici jsou područky. Opěradlo, sedák, kříž, podhlavník, mechanika jsou baleny v bublinovém sáčku.Kancelářská židle HEALTH - zdravé sezeníNaše vlastní značka Mercury
 

Za naši privátní značku židlí Mercury ručíme. Židle si sami zadáváme do výroby a vybíráme jejich design a ergonomii. Jelikož také navštěvujeme naše výrobce, můžeme díky tomu kontrolovat kvalitu a použité materiály. Jsme si jistí, že naše židle patří k těm nejlepším na českém a slovenském trhu. Každá židle je vyrobena s použitím kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost. Věříme, že každý si zaslouží kvalitní a pohodlnou židli doma či v kanceláři, a právě proto se snažíme nabídnout to nejlepší na trhu.

           Kancelářská židle HEALTH - zdravé sezení

Kancelářská židle HEALTH - zdravé sezení

 

Židle si testujeme sami
 

Testování židlí, které prodáváme, je náš standard. Zkoušíme vzorky vystavené na prodejnách a na našich židlích sedíme i v kancelářích. Své produkty známe do posledního šroubečku. Dokážeme perfektně určit, jaká židle se pro koho hodí a poradíme vám, jak přesně si vybrat. Židle si také sami fotíme a můžeme vám díky tomu předat maximum informací.

 

Kancelářská židle HEALTH - zdravé sezeníGarance 100 % servisu
 

100 % servis zákazníkům pro nás nejsou jen slova. Při nákupu poskytujeme maximální servis a při jakémkoliv problému uděláme vše pro to, abychom ho vyřešili k vaší spokojenosti. Naše výrazná konkurenční výhoda spočívá také v servisu po záruční lhůtě. Pokud by problém nešel vyřešit, nabízíme výhodu v nabídce lepší ceny židle oproti e-shopu.Doručení po České republice a po Slovensku. Zboží doručujeme i do ostatních zemí EU, pro vyčíslení ceny dopravy se prosím obraťte s dotazem na obchod@kancelarskezidle.com. Mimo země EU nedoručujeme.

Záruka
24 měsíců
Výšková nastavitelnost
ano
Minimální výška sedáku
45 cm
Maximální výška sedáku
53 cm
Hmotnost
24.4 kg
Područky
ano 3D - nahoru/dolů, dopředu/dozadu a do boku
Minimální výška
120 cm
Maximální výška
128 cm
Šířka
63 cm
Hloubka
61 cm
Kříž/kostra
plast
Mechanika
synchronní
Maximální nosnost
120 kg
Zboží je určeno pro
kancelář, domácí kancelář, home office
Průměr čepu kolečka
11 mm
Šířka sedáku
52 cm
Materiál sedáku
látka
Materiál opěráku
látka
Minimální doporučená výška osoby
155 cm
Maximální doporučená výška osoby
200 cm
Oděruodolnost
130000 cyklů
Výškově stavitelný opěrák
ano
Barva sedáku
černá
Barva opěráku
černá
Podhlavník
s opěrou hlavy
Využití
kancelář, home office
Příslušenství
posuv sedáku, područky - stavitelné, s opěrou hlavy

Jak ověřujeme a zpracováváme recenze

"Super cena výkon."
Jan Z.
30.05.2024 08:33
Název souboru
Stažení
1052813-health-montazni-navod.pdf

Kancelářská židle VITAL BLACK - zdravé sezení

Kancelářská židle VITAL BLACK - zdravé sezení   Konec bolestem zad a nepohodlí při sezen...

Skladem - více než 10 kusů
13 990 Kč 14 990 Kč
-7%
ZDARMA

Zátěžová kancelářská židle ENDURANCE

Jedna z našich nejprodávanějších zátěžových židlí   Stabilní šestiramenný nylonový kříž  ...

Skladem - více než 10 kusů
15 990 Kč
ZDARMA

Zátěžové křeslo FORME - BZJ 485

Kancelářské ergonomické křeslo splňující nejnáročnější požadavky pro dlouhodobé sezení. Extrémně vys...

1-2 týdny
6 776 Kč
Český výrobek
ZDARMA
Více
variant

kancelářské křeslo Pantheon P160

Křeslo Pantheon P160 Pantheon P160 je TOP manažerské a zároveň zátěžové křeslo té nejvyšší kvalit...

2-3 týdny
27 990 Kč
Český výrobek
ZDARMA
5 LET
Více
variant

kancelářská židle 1800 LEI, zdravější sezení

Manažerská, kancelářská židle 1800 Lei s extra vysokým, celočalouněným opěrákem (80cm), ergonomicky ...

2-3 týdny
11 562 Kč
Český výrobek
ZDARMA
5 LET
Více
variant

zátěžové křeslo 8150 Vertika PDH

Zátěžové kancelářské křeslo 8150 Vertika PDH s podhlavníkem, středně vysokým opěrákem a vysokou nosn...

2-3 týdny
9 818 Kč
Český výrobek
ZDARMA
5 LET
Více
variant

Kancelářská zátěžová židle GOLEM

Svou jedinečnou a pevnou konstrukcí nabízí zátěžová židle GOLEM uživateli maximální komfort a pohodl...

cca 2-3 týdny
17 990 Kč
ZDARMA
Více
variant

Zátěžové křeslo BZJ 701 nosnost 200 kg

Zátěžové křeslo s vysokým ergonomicky tvarovaným opěrákem a odnímatelnou hlavovou opěrkou, kterou lz...

1-2 týdny
25 410 Kč
Český výrobek
ZDARMA
Více
variant

Kancelářské křeslo BZJ 490, nosnost 200 kg

Robustní zátěžové křeslo je vhodné i pro 24 hodinovou zátěž. Ergonomicky tvarované extra vysoké opěr...

2-3 týdny
25 410 Kč
Český výrobek
ZDARMA

Kancelářské křeslo MANAGER - BZJ 250

Křeslo MANAGER - BZJ 250 Kancelářské ergonomické křeslo, jehož velkou předností je široký sedák ...

1-2 týdny
7 381 Kč
Český výrobek
ZDARMA
Více
variant


V porovnávači máte    produktZobrazit
Smazat vše
Načítám zboží...
NAHORU
zoom image