Powered by Smartsupp
 

Jak si sami testujeme židle

 

Naší filozofií a cílem je nabídnout zákazníkovi nejen co nejrozmanitější a nejbohatší výběr židlí, ale taky maximální informovanost. Jsme zkušení prodejci a odborníci. Nešlo by to však bez neustálého vzdělávání, aktualizování vlastních znalostí, poznatků a vývoje v oboru. Židle fungují na principu, který se obecně nemění. Avšak co se mění, jsou materiály, technické náležitosti a taky občas i přístup k židlím jako takovým, které jsou součástí běžného života kolem nás.

 

 

Testujeme vzorky

Jsme neúnavní sběrači informací a testování vzorků je jedním z nejcennějších zdrojů. Jde samozřejmě o židle, které máme vystavené na prodejnách, a které máme „osezené“ všechny do jedné. Kromě toho si nové židle, které máme na skladech, posíláme na centrálu. Tady je vybalíme, přeměříme a sestavíme. Všechno máme z první ruky. Kontrolujeme, zda židle skutečně odpovídají parametrům, jak snadné je jejich složení, zda nemají nějaký nedostatek a jaké jsou celkově „na posez“.

Jak si sami testujeme židle

Jak si sami testujeme židle

Zkoušíme v kanceláři

Jsme vlastně takové neustálé testovací jednotky. I samotné sezení je naše práce. V kancelářích máme k dispozici velký výběr židlí od našich dodavatelů i od vlastní značky Mercury. Máme židle, které příjemně vyhovují drobným i dlouhým, i ty, do kterých se bez problémů usadí robustnější. Neocenitelné je, že na židlích sedíme dlouhodobě mnoho hodin denně. Díky tomu je naše zkušenost zcela autentická. Víme o nich první, poslední. Víme, jaký na nás mají účinek, jak jsou komu pohodlné, jakou mají výdrž a co dělají s našimi zády a celkově s naším tělem.

Proč si židle sami testujeme

Zkoušení a testování židlí je nenahraditelné a cenné pro naši práci. Chceme předávat kompletní informace, protože bez tohoto bychom byli jen teoretiky v oboru, který je téměř zcela praktický. Ano, židle přitahují i svým vzhledem, ale musí především sedět a podpořit tělo.

V naší firmě jsme velmi pestrá parta. Jsme příhodná směsice lidí s různou výškou, váhou i stavbou těla, takže dokážeme obsáhnout docela široké osazenstvo budoucích uživatelů židlí a křesel. Díky našim vlastním zkušenostem jsme schopní na první pohled poznat, co zákazníkům nebude sedět a co naopak ano. Můžeme je tak okamžitě nasměrovat, aniž by složitě tápali a snažili se vyznat v sortimentu. A to nemusí být ani osobně na prodejně.

Jak si sami testujeme židle

Jak si sami testujeme židle

Testované židle na prodejnách a za výhodné ceny

Jelikož je naším hlavním cílem co nejpestřejší sortiment, zůstávají testované židle hlavně na prodejnách k vyzkoušení. V některých případech však jdou i do prodeje. Takové židle jsou prakticky jako nové, nezatížené sezením a za výhodné ceny.

 
V porovnávači máte    produktZobrazit
Smazat vše
Načítám zboží...
NAHORU
zoom image